• KLAWIATURA NATEC DISCUS 2 US MULTIMEDIALNA SLIM CZARNA

Symbol: Z31716
27.78
27.78
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969432121

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Funkcjonalna i smukła

Natec Discus 2 to smukła klawiatura multimedialna o nowoczesnym wyglądzie i trwałym mechanizmie membranowym. Elegancki design konstrukcji sprawi, że klawiatura dopasuje się do każdej przestrzeni biurowej, a wygodne klawisze w kształcie czekolady pozwolą na wygodną pracę przez wiele godzin.

 

image
cechy szczególne
image
Praktyczne klawisze

Natec Discus 2 wyposażono w ciche klawisze typu „chocolate", które zapewnią komfort podczas pisania. Oprócz komfortu ważna jest także trwałość, dlatego przyciski pokryto warstwą ochronną (PU coating), która chroni nadruk przed ścieraniem.

image
Solidna konstrukcja

Urządzenie zostało wykonane z trwałych komponentów, dzięki czemu posłuży Ci przez długie lata. Ponadto, udogodnienia takie jak gumowane nóżki zapewnią wygodę w każdych warunkach i nie pozwolą klawiaturze przemieszczać się po powierzchni blatu.

dodatkowe cechy
image
Klawisze multimedialne

Klawiatura Discus 2  posiada 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12). Dzięki temu jedno kliknięcie może dzielić Cię od sterowania odtwarzaniem muzyki, a także od otwierania aplikacji, takich jak poczta czy kalkulator.

image
Nowoczesny design

Natec Discus 2 to funkcjonalność w eleganckim wydaniu. Nowoczesny design ucieszy oko każdego użytkownika, a płaski profil uprzyjemni codzienną pracę.

image