• KLAWIATURA NATEC GOBY 2 NUMERYCZNA USB CZARNA

Symbol: Z33074
17.37
17.37
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969438857

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Prosta i efektywna praca z Natec Goby 2

Natec Goby 2 to klawiatura numeryczna będąca idealnym dopełnieniem mniejszych laptopów, którym brakuje rzędu klawiatury numerycznej. Użyteczna szczególnie w pracy na stanowiskach, od których wymaga się operowania na arkuszach kalkulacyjnych i aplikacjach finansowych - w urzędach, przychodniach i biurach. Zobacz jak wygodna może okazać się praca.

image
CECHY GŁÓWNE
image
Jeszcze prostsze wprowadzanie liczb

W Twojej pracy najważniejsze są liczby? Natec Goby 2 to urządzenie idealne, jeśli pracujesz z wprowadzaniem do komputera informacji, takich jak numery telefonów, PESEL czy inne. Dzięki klawiaturze numerycznej zapiszesz wymagane dane jeszcze szybciej i zaoszczędzisz miejsce na swoim biurku.

image
Solidne wykonanie

Solidne wykonanie klawiatury wpływa na możliwość jej wieloletniej eksploatacji. Klawisze pokryte są specjalną powłoką, dzięki której litery nie będą się wycierać i blaknąć przez długi czas. Wprowadzanie danych jest nie tylko błyskawiczne, ale także ciche - dzięki specjalnym klawiszom na mechanizmie membranowym, który tłumi dźwięk.

CECHY DODATKOWE
image
Kompaktowe wymiary

Dzięki niewielkim wymiarom Natec Goby 2 (138 x 86 x 21 mm) oraz małej wadze (94 g) z klawiatury można korzystać wszędzie - nawet jeśli nie dysponujesz sporą ilością wolnego miejsca na swoim biurku. Wygodne ulokowanie urządzenia umożliwi przewód o długości 150 cm.

image
Komfort użytkowania

Wygodę korzystania z Natec Goby 2 zapewnia ułożenie klawiszy, analogiczne do panelu numerycznego na standardowych klawiaturach. Poza membranowym mechanizmem na komfort pracy wpływa również pochylona pozycja urządzenia ułatwiająca wciskanie przycisków, a także gumowe nóżki eliminujące ślizganie się urządzenia na dowolnej powierzchni.

image
Plug & Play

Natec Goby 2 jest zgodny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Z klawiatury tej skorzystasz bez instalowania jakichkolwiek sterowników - wystarczy wpiąć kabel USB typu A do właściwego portu. Wybierz Natec Goby 2 i ciesz się z błyskawicznego wprowadzania danych liczbowych wprost do Twojego komputera.

image