• KLAWIATURA NATEC NAUTILUS US SLIM BIAŁA

Symbol: Z32417
23.12
23.12
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969435405

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Komfort i niezawodność

Natec Nautilus to produkt dla osób, które poszukują nowoczesnej, prostej i niezawodnej klawiatury biurowej. Jej niewielkie rozmiary oraz płaskie, ciche klawisze membranowe sprawdzą się nie tylko na otwartej przestrzeni biurowej, ale też w domowym gabinecie.

image
Cechy główne
image
Multimedialne klawisze funkcyjne

Klawiaturę wyposażono w 13 przycisków funkcyjnych, które zdecydowanie ułatwiają wykonywanie najpopularniejszych działań. Zarządzaj aplikacjami i steruj głośnością, wyszukuj pliki lub przejmij kontrolę nad muzyką! Wszystkie najważniejsze funkcje masz pod ręką!

image
Postaw na trwałość

Zapomnij o ścieraniu liter na klawiszach. Znaki, które znajdziesz w Natec Nautilus wypalono laserowo. Co to oznacza? Nie tylko większą wytrzymałość, ale też gwarancję, że nie zetrą się one np. w trakcie czyszczenia płynem dezynfekującym. Ciesz się oryginalnym wyglądem Natec Nautilus przez lata.

Cechy dodatkowe
image
Podłącz i korzystaj. Po prostu

Potrzebujesz prostej klawiatury, która będzie gotowa do działania natchmiast po podłaczeniu? Natec Nautilus nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Możesz z niej korzystać już od pierwszych sekund. 

image
Dostępna w 3 kolorach

Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj Natec Nautilus do swojego stanowiska pracy.

image