• KLAWIATURA NATEC PORIFERA US BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH + 2.4GHZ X-SCISSOR PODŚWIETLENIE ERGONOMICZNA

Symbol: Z32825
284.83
284.83
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437836

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Pracuj bez bólu z Natec Porifera

Postaw na ergonomię i pozbądź się bólu nadgarstków ze specjalnie zaprojektowaną, bezprzewodową klawiaturą Natec Porifera. Montowana na magnes miękka podkładka, przemyślane profilowanie i płaskie, ciche klawisze z mechanizmami X-Scissors – dzięki tym elementom wygodnie ułożysz dłonie i zniwelujesz dyskomfort nawet w trakcie najdłuższych sesji, co pozwoli Ci pracować efektywniej. Połącz ją z urządzeniami dzięki potrójnemu trybowi komunikacji i ciesz się obsługą kilku sprzętów jednocześnie. Duża ilość funkcji dodatkowych oraz współpraca z dowolnym systemem zapewnią swobodę, która znacząco usprawni Twoją codzienną pracę.

image
Cechy główne
image
Ból? Możesz o nim zapomnieć

Pracujesz przy komputerze i masz dość bólu nadgarstków, ramion, a nawet pleców? Każda z tych dolegliwości może być związana z niepoprawnym ułożeniem dłoni, a wskutek tego napięciem mięśni prowadzącym do zmęczenia. Natec Porifera zaprojektowaliśmy tak, aby wspomóc Cię w pracy na co dzień. Delikatnie zakrzywiona rama klawiatury to bardziej naturalne ułożenie dłoni, z kolei wykonana z eko skóry, odłączana podkładka pod nadgarstki pomoże w zmniejszeniu ucisku na nerwy i naczynia, eliminując efekt drętwienia. Pozbądź się bólu i zmęczenia i pracuj efektywniej nawet o 30%.

image
Odkryj przyjemność z pisania

Prosty mail? Komunikacja ze znajomymi? A może krótki post na social media? Bez względu na to, co robisz, z Natec Porifera pisanie nabiera zupełnie nowego znaczenia. To zasługa klawiszy, które wyposażyliśmy w precyzyjny mechanizm X-Scissors. Zapewnia on stabilność i płynne działanie klawisza na całej jego powierzchni. Komfort zagwarantuje też ich w pełni płaski kształt. Nie musisz już dłużej odginać dłoni, aby ułożyć je na wysokoprofilowych, klasycznych nasadkach. Możesz dzięki temu pisać szybciej, a wszystko to bez bólu i zmęczenia.

image
Jedna klawiatura, trzy urządzenia

Pracujesz na kilku urządzeniach i chcesz obsługiwać je jedną klawiaturą, bez konieczności ponownego parowania bądź przepinania radioodbiornika? Z Natec Porifera to możliwe. Wykorzystaj połączenie BT 5.0, dzięki któremu podłączysz dwa urządzenia. Trzecie obsłużysz przy pomocy nadajnika 2.4 GHz. Do przełączania się między nimi posłużą Ci funkcje ukryte pod przyciskami „Q”, „W”, oraz „E”. Co więcej, praca z różnorodnymi systemami będzie prosta, jak nigdy, a to za sprawą dedykowanych klawiszy skrótów, które już dobrze znasz. Zasięg? I o to nie musisz się martwić. Natec Porifera pozwoli Ci pracować z urządzeniami oddalonymi nawet o 10 m.

Cechy dodatkowe
image
Więcej funkcji

Używaj 106 klawiszy, spośród których aż 12 odpowiada za kontrolę multimediów. Steruj głośnością, przewijaj, wywołuj przeglądarkę i przyspiesz rutynowe, codzienne czynności. Lubisz pracować w nocy? Oprócz cichego działania możesz też liczyć na 3-stopniowe, białe podświetlenie każdego z nich. Koniec z szukaniem odpowiedniej kombinacji po omacku.

image
Jeszcze dłuższa praca

Natec Porifera to klawiatura bezprzewodowa, którą bez trudu naładujesz dołączonym do zestawu przewodem kątowym USB-C o długości 1,5 m. Zapomnij o regularnej wymianie baterii. Ten ergonomiczny model wyposażyliśmy w pojemny akumulator o pojemności 750 mAh, który zapewni długi czas pracy na jednym ładowaniu. Co więcej, Natec Porifera wyposażyliśmy w system inteligentnego zarządzania energią. Dzięki niemu klawiatura w automatyczny sposób przejdzie w stan uśpienia w momencie bezczynności. Możesz też ręcznie wyłączyć ją odpowiednim przełącznikiem. Pozwoli to zaoszczędzić energię i wydłużyć czas pracy. Wszystko zależy od Ciebie.

image