• ŁADOWARKA SAMOCHODOWA NATEC CONEY 1X USB 1X USB-C QUICK CHARGE 48W CZARNA

Symbol: Z32616
42.06
42.06
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969436945

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Miej energię na wyciągnięcie ręki

Natec Coney to niewielka, 2-portowa ładowarka samochodowa, która pozwoli Ci z łatwością naładować urządzenia w trakcie jazdy. Ułatwi to nie tylko obsługa standardów Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0, ale również inteligentna komunikacja z ładowanym sprzętem oraz dodatkowe zabezpieczenia.

image
Cechy główne
image
Szybkie ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie

Masz dość powolnego uzupełniania energii podczas jazdy i chcesz, aby Twoje urządzenia naładowały się znacznie szybciej? Nie bez powodu Natec Coney wyposażyliśmy w porty obsługujące standardy szybkiego ładowania. Jeden z nich pozwoli Ci wykorzystać zalety Power Delivery 3.0 (30W), drugi z kolei - Quick Charge 3.0 (18W). Bez trudu możesz podłączyć dwa urządzenia jednocześnie, korzystając z pełnej mocy ładowarki (48W).

image
Inteligentna komunikacja z urządzeniami

Inteligentne ładowanie to nieodłączna część Natec Coney. W sposób automatyczny dobiera ona optymalne ustawienia do podłączonych urządzeń. Wszystko po to, aby nie wpłynąć negatywnie na kondycję Twojej elektroniki i przekazać energię w bezpieczny sposób, dzięki czemu możesz cieszyć się sprzętem jeszcze dłużej.

Cechy dodatkowe
image
Bezpieczeństwo ponad wszystko

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo. Natec Coney dba o nie w każdym aspekcie. Wbudowane zabezpieczenia uchronią przed zbyt wysokim napięciem i prądem (OVP oraz OCP), pracą przy zbyt niskim napięciu (UVLO), a nawet przegrzaniem (OTP).

image
Funkcjonalna dioda LED

Chcesz mieć pewność, że ładowarka została podłączona do gniazda w pełni poprawnie? Bez obaw. Jej podłączenie do zasilania zasygnalizuje funkcjonalna dioda LED, która w połączeniu z gustownym wyglądem Natec Coney pozwoli Ci wkomponować urządzenie we wnętrze każdego pojazdu.

image