• ŁADOWARKA SIECIOWA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W BIAŁA

Symbol: Z33357
18.68
18.68
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443066

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Ładowanie? Z Natec Ribera to jeszcze prostsze

Postaw na uniwersalną ładowarkę sieciową Natec Ribera, z którą bez trudu naładujesz nie tylko smartfona, ale i pozostałe akcesoria. Oszczędzaj czas dzięki kompatybilności ze standardami szybkiego ładowania, automatycznemu dostosowaniu parametrów uzupełniania energii oraz zabezpieczeniom, które uchronią sprzęt przed awarią.

image
Cechy główne
image
Oszczędzaj czas dzięki szybkiemu ładowaniu

Masz dość powolnego uzupełniania energii i chcesz, aby Twoje urządzenia naładowały się znacznie szybciej? Z Natec Ribera to możliwe. Naszą ładowarkę wyposażyliśmy w gniazdo USB Typu A zgodne ze standardami szybkiego ładowania takimi jak: Quick Charge 3.0, Samsung AFC oraz Huawei FCP / SCP. W połączeniu z maksymalną mocą 18 W zapewnia to ponadprzeciętne efekty i dużą oszczędność czasu w porównaniu do klasycznych rozwiązań. 

image
Inteligentna komunikacja z urządzeniami

Inteligentne ładowanie to nieodłączna część Natec Ribera. W sposób automatyczny dobiera ona optymalne ustawienia do podłączonych urządzeń. Wszystko po to, aby nie wpłynąć negatywnie na kondycję Twojej elektroniki i przekazać energię w bezpieczny sposób, dzięki czemu możesz cieszyć się sprzętem jeszcze dłużej.  

Cechy dodatkowe
image
Bezpieczeństwo ponad wszystko

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo. Natec Ribera dba o nie w każdym aspekcie. Wbudowane zabezpieczenia uchronią przed zbyt wysokim napięciem i prądem (OVP oraz OCP), zwarciem (SCP), a nawet przegrzaniem (OTP).

image
Klasyczny design

W domu, biurze, na spotkaniu – bez względu na to, gdzie jesteś, klasyczny design Natec Ribera umożliwi Ci ładowanie urządzenia bez zwracania na siebie uwagi. Co więcej, jej niewielkie wymiary (83 x 43 x 27 mm) i niska waga (53 g) pozwolą Ci zabrać ją ze sobą w każdą podróż.

image