• ŁADOWARKA SIECIOWA NATEC RIBERA 1X USB-A + 1X USB-C 20W CZARNA

Symbol: Z33363
28.03
28.03
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443110

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Ładowanie? Z Natec Ribera to jeszcze prostsze

Postaw na uniwersalną ładowarkę sieciową Natec Ribera, z którą bez trudu naładujesz 2 urządzenia jednocześnie. Oszczędzaj czas dzięki kompatybilności ze standardami szybkiego ładowania, automatycznemu dostosowaniu parametrów uzupełniania energii oraz zabezpieczeniom, które uchronią sprzęt przed awarią.

image
Cechy główne
image
Szybkie ładowanie nawet 2 urządzeń jednocześnie

Masz dość powolnego uzupełniania energii i chcesz, aby Twoje urządzenia naładowały się znacznie szybciej? Z Natec Ribera to możliwe. Naszą ładowarkę wyposażyliśmy w gniazdo USB-C oraz USB Typu A zgodne ze standardami szybkiego ładowania takimi jak: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Samsung AFC oraz Huawei FCP. W połączeniu z maksymalną mocą 20 W zapewnia to ponadprzeciętne efekty i dużą oszczędność czasu w porównaniu do klasycznych rozwiązań.

image
Inteligentna komunikacja z urządzeniami

Inteligentne ładowanie to nieodłączna część Natec Ribera. W sposób automatyczny dobiera ona optymalne ustawienia do podłączonych urządzeń. Wszystko po to, aby nie wpłynąć negatywnie na kondycję Twojej elektroniki i przekazać energię w bezpieczny sposób, dzięki czemu możesz cieszyć się sprzętem jeszcze dłużej.  

Cechy dodatkowe
image
Bezpieczeństwo ponad wszystko

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo. Natec Ribera dba o nie w każdym aspekcie. Wbudowane zabezpieczenia uchronią przed zbyt wysokim napięciem i prądem (OVP oraz OCP), zwarciem (SCP), a nawet przegrzaniem (OTP).

image
Klasyczny design

W domu, biurze, na spotkaniu – bez względu na to, gdzie jesteś, klasyczny design Natec Ribera umożliwi Ci ładowanie urządzenia bez zwracania na siebie uwagi. Co więcej, jej niewielkie wymiary (83 x 43 x 27 mm) i niska waga (56 g) pozwolą Ci zabrać ją ze sobą w każdą podróż.

image