• ŁADOWARKA SIECIOWA NATEC RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 30W CZARNA

Symbol: Z33722
52.57
52.57
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444223

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Oszczędzaj czas i pieniądze z Natec Ribera GaN

Szybsze ładowanie i mniejsze zużycie energii. Poznaj Natec Ribera GaN o mocy 30 W – wieloportową ładowarkę, z którą uzupełnisz energię 2 urządzeń jednocześnie (również wybranych laptopów obsługujących standard PD). Od teraz zajmie to jeszcze mniej czasu dzięki technologii szybkiego ładowania oraz wyższej wydajności energetycznej, będącej efektem zastosowania azotku galu (GaN) – nowego, wydajniejszego półprzewodnika, wpływającego pozytywnie również na rozmiar ładowarki. Mniejsza, lżejsza, wydajniejsza. Oto Natec Ribera GaN.

image
Najważniejsze cechy
image
Szybciej i więcej

Chcesz uzupełnić energię nie 1, a 2 urządzeń jednocześnie? Z Natec Ribera GaN zrobisz to z łatwością. Naszą ładowarkę wyposażyliśmy w dwa porty USB (USB typu A oraz USB-C) o łącznej mocy 30 W. Co więcej, dzięki wsparciu dla technologii szybkiego ładowania (Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP) zrobisz to jeszcze szybciej, niż dotychczas, a to jeszcze nie wszystko. Natec Ribera GaN korzysta z protokołu PPS – zupełnie nowego schematu ładowania, który pozwala Ci ładować różne urządzenia bez względu na markę. W automatyczny sposób reguluje on parametry ładowania dostosowując je do podłączonego sprzętu. Duża oszczędność czasu w porównaniu do klasycznych rozwiązań? Z Natec Ribera GaN możesz na nią liczyć.

image
Chroń środowisko i oszczędzaj

Zaoszczędź i zadbaj o środowisko. Użycie azotku galu (GaN) pozwoliło nam stworzyć ładowarkę o wyższej efektywności energetycznej. Oznacza to nie tylko lepszą wydajność i niższe zużycie energii, ale też większa wytrzymałość i mniejsze ryzyko awarii nawet w trakcie pracy w bardzo wymagających warunkach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Natec Ribera GaN zostanie z Tobą na dłużej.

image
Wielka moc, niewielkie wymiary

Natec Ribera GaN bez trudu zmieścisz nie tylko do plecaka czy torby, ale i niewielkiej kieszeni. W przeciwieństwie do klasycznych ładowarek wykorzystujących krzem, w Natec Ribera GaN zastosowaliśmy znacznie mniejszą i lżejszą elektronikę, która pozwoliła zredukować rozmiar ładowarki nawet o połowę. Jeszcze łatwiejszy transport i możliwość użycia w każdej sytuacji. Czy potrzeba czegoś więcej?

image
Ochrona ponad wszystko

Bezpieczeństwo Twojej elektroniki jest dla nas priorytetem. To właśnie dlatego Natec Ribera GaN może pochwalić się zabezpieczeniami przed zbyt wysokim napięciem i prądem (OVP oraz OCP), zwarciem (SCP), a nawet przegrzaniem (OTP).

image