• LAMPA LED NATEC ALFAMA LED

Symbol: Z31637
57.19
57.19
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969432176

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Wydajne i kompaktowe oświetlenie w każdej sytuacji

Lampy LED stanowią niezbędny element wyposażenia wielu fotografów. Są małe, energooszczędne, a wiele z nich oferuje duże możliwości ze względu na zasilanie bateryjne. Natec Alfama LED to kompaktowa lampa, która dzięki 49 diodom LED i temperaturze barwy 6000K zapewni nie tylko dobre oświetlenie obiektów, ale też możliwości tworzenia kreatywnych kadrów.

image
Cechy główne
image
Źrodło światła, jakiego szukasz

Szukasz sposobu, aby uatrakcyjnić swoje ujęcia? Lampa LED to idealny sposób na niebanalne sesje. Szczególnie użyteczne są te, które umożliwiają zmianę charakteru światła regulacją jego natężenia. Natec Alfama LED to jedna z lamp, z którą bez trudu zrealizujesz np. udaną sesję portretową. Chcesz stworzyć oryginalne, rozmyte tło w zdjęciu z małą głębią ostrości? A może chcesz doświetlić twarz modelki tak, aby światło lepiej podkreślało emocje? Alfama LED wykorzystasz zarówno w ujęciach portretowych, jak i fotografii produktowej. Może być ona Twoim głównym źródłem światła, jak i światłem wypełniającym. Wszystko zależy od Ciebie.

image
Twoje domowe studio

Wykorzystanie lamp LED w bardziej i mniej profesjonalnych studiach nagraniowych stało się standardem. Światło ciągłe zapewnia znacznie lepsze efekty od lamp błyskowych. Pozwala bowiem od razu dostrzec i ustawić odpowiedni kadr, a wszystko to w zaledwie kilka sekund, bez zbędnej postprodukcji. Regulacja jasności pozwalają wyzwolić emocje i jeszcze lepiej dopasowywać kolorystykę filmów do atmosfery. Nie obawiaj się o jakość. Współczynnik oddawania barw na poziomie ponad 90 Ra zapewni doskonałą reprodukcję.

Cechy dodatkowe
image
Pełna swoboda działania

Klucz do sukcesu to bezprzewodowość. Daje ona nieograniczone możliwości w plenerze i w trakcie spontanicznych wypadów. W przypadku Natec Alfama LED nie musisz się o nią obawiać. Wszystko ze względu na zasilanie dwoma prostymi bateriami AA 1,5V. Możesz więc liczyć na długą i bezproblemową pracę. A jeśli zabraknie energii, wystarczy, że wymienisz baterie na nowe.

image
Intuicyjność w każdej sytuacji

Lampy LED cenione są również za prostą obsługę i uniwersalność. Idealny model powinien więc gwarantować możliwość montażu na aparacie, kamerze czy statywie. Tylko to zapewni nieograniczoną swobodę w operowaniu światłem - bez względu na to, czy jesteś fotografem, filmowcem, czy graczem - Alfama LED zamontujesz na urządzeniu dzięki gwintowi 1/4". Lampa oferuje też opcję regulacji natężenia światła. Wystarczy jeden ruch, aby dopasować ją do własnych preferencji. Dzięki kilku egzemplarzom z łatwością zbudujesz uniwersalny system i piękną scenerię.

image