• LISTWA ZASILAJĄCA ARMAC ARCOLOR3 0.6M UPS 3X 230V PL IEC CZARNA

Symbol: Z28407
32.36
32.36
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5904722195622

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image

ARMAC ARColor3 to najmniejszy dostępny model z całej serii ARColor polskiego producenta. Model przedłużacza ARCOLOR3/0.6/CZ/IEC na tle swojej serii, wyróżnia się wtykiem kabla wejściowego - IEC C14 zamiast tradycyjnego
Uni-Schuko.

Łatwy montaż do podłoża oraz klasyczna obudowa z szerokim wachlarzem kolorystycznym sprawia, że produkt bez problemu wpasuje się w każde wnętrze. To idealny produkt komplementarny dla zasilaczy UPS z wyjściami IEC, służący do podtrzymania jeszcze większej ilości sprzętu.

image
image

WART TWOJEGO ZAUFANIA

Przy długości niespełna 17cm przedłużacz daje do dyspozycji 3 gniazda sieciowe z pełnym uziemieniem, co zapewni nam bezpieczne i prawidłowe działanie urządzeń elektrycznych.

Wykorzystane zabezpieczenia predysponują produkt do miana zabezpieczenia podstawowego, niezbędnego w każdym miejscu. Maksymalne napięcie prądu elektrycznego jakie może otrzymać listwa to-250V, 50 Hz. Natomiast jego niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne umieszczenie listwy nawet na biurku.

image

BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD

Listwa zasilającaArmac to wzór połączenia uniwersalnej konstrukcji z niepowtarzalnym designem. Specjalny system montażu pozwala nam na łatwe zamontowanie listwy do mebli i dowolnego podłoża.

Klasyczny design oraz dostępność produktu w 4 różnych kolorach: czarny, szary, niebieski, zielony sprawia, że produkt znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu. Kolor niebieski i zielony dostępny tylko w wariantach 3m.

image

NIEZRÓWNANA TRWAŁOŚĆ - POLSKI PRODUCENT

Urządzenia polskiego producenta marki Armac od lat na polskim i zagranicznym rynku są nieustannie udoskonalane, aby spełnić stawiane przed nimi coraz wyższe wymagania. Listwa Armac ARColor3 zaprojektowana została zgodnie z uznaną na cały świecie Polska praktyką inżynierską. Produkt posiada certyfikacje CE i jest zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej.

Poziom wykonania jest bezkonkurencyjny w stosunku do produktów sprowadzanych. Producent objął urządzenie 5 letnią gwarancją.

image