• LISTWA ZASILAJĄCA NATEC BERCY 400 1.5M 5X 230V PL NIEBIESKA

Symbol: Z30867
46.46
46.46
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969431162

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Dwutorowa ochrona

Solidna i wytrzymała - Natec Bercy 400 to listwa zabezpieczająca, która ochroni cenne urządzenia przed zwarciem, przeciążeniem i przepięciem. Dla zapewnienia pełnej ochrony wyposażono ją w wyłącznik zasilania i bezpiecznik automatyczny. Z powodzeniem wykorzystasz ją także jako element pomieszczenia dla najmłodszych. Wszystko ze względu na jej oryginalną kolorystykę i zabezpieczenie przed dziećmi.

image
Cechy główne
image
Przyjazna dla najmłodszych

Natec Bercy 400 to listwa, która idealnie sprawdzi się jako element wyposażenia pomieszczeń dla najmłodszych. Zawdzięcza to wbudowanym przesłonom ochronnym gniazd sieciowych, które uniemożliwią włożenie rozmaitych przedmiotów lub palców do gniazdka. Nocna lampka? Elektroniczna niania z kamerą? A może oczyszczacz powietrza? Podłącz, co tylko zechcesz dzięki 5 gniazdom.

image
Pasująca do każdej przestrzeni

Żywa barwa modelu Bercy 400 sprawia, że bez trudu wkomponujesz ją w kolorowy pokój dla dziecka. Co więcej, otwory mocujące umożliwiają przymocowanie listwy do podłoża oraz mebli, co czyni Natec Bercy 400 wysoce uniwersalną. Kompaktowe wymiary oraz 1,5 metrowy przewód zapewnią Ci swobodę zasilania urządzeń w każdej sytuacji.

image
Wbudowany wyłącznik

Chcesz w łatwy i szybki sposób odłączyć listwę od prądu? Dzięki dedykowanemu wyłącznikowi zrobisz to w zaledwie kilka sekund. Rozwiązanie to pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas i energię, ale też sprawować pełną kontrolę nad sprzętem podłączonym do listwy.

image
Wysokiej jakości bezpiecznik

Nie zapomnieliśmy również o bezpieczniku. Listwę Natec Bercy 400 wyposażyliśmy we w pełni automatyczny bezpiecznik, który nie wymaga wymiany. Jego działanie zwłoczne o czasie reakcji wynoszącym 25 nanosekund zapewnia najwyższy poziom ochrony w przypadku awarii instalacji elektrycznej, a także podczas skoków napięcia powstałych wskutek wyładowań atmosferycznych.

Cechy dodatkowe
image
Jakość potwierdzona certyfikatami

Większość komponentów składających się na listwę Natec Bercy została wyprodukowana w Polsce. Daje to gwarancję wytrzymałości i bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, które spełniają normy Unii Europejskiej.

image
Ubezpieczenie OC i 5 lat gwarancji

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Natec Bercy 400 objęto ubezpieczeniem OC na szkody wyrządzone przez wadliwy produkt. Suma ubezpieczenia wynosi 5000 euro. Dodatkowo podlega ona ochronie gwarancyjnej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci przez lata.

image