• LISTWA ZASILAJĄCA NATEC BERCY 400 3M 5X 230V PL CZARNA

Symbol: Z30865
61.38
61.38
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969431148

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Dwutorowa ochrona

Solidna i wytrzymała - Natec Bercy 400 to listwa zabezpieczająca, która ochroni Twoje cenne urządzenia przed zwarciem, przeciążeniem i przepięciem. Dla zapewnienia pełnej ochrony wyposażono ją w bezpiecznik automatyczny, wyłącznik zasilania, a nawet zabezpieczenie przed dziećmi. Postaw na niezawodność i wybierz Natec Bercy 400.

image
Cechy główne
image
Wbudowany wyłącznik

Chcesz w łatwy i szybki sposób odłączyć listwę od prądu? Dzięki dedykowanemu wyłącznikowi zrobisz to w zaledwie kilka sekund. Rozwiązanie to pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas i energię, ale też sprawować pełną kontrolę nad sprzętem podłączonym do listwy.

image
Wysokiej jakości bezpiecznik

Nie zapomnieliśmy również o bezpieczniku. Listwę Natec Bercy 400 wyposażyliśmy we w pełni automatyczny bezpiecznik, który nie wymaga wymiany. Jego działanie zwłoczne o czasie reakcji wynoszącym 25 nanosekund zapewnia najwyższy poziom ochrony w przypadku awarii instalacji elektrycznej, a także podczas skoków napięcia powstałych wskutek wyładowań atmosferycznych.

image
Przyjazna dla najmłodszych

Natec Bercy 400 to listwa, która idealnie sprawdzi się jako element wyposażenia pomieszczeń dla najmłodszych. Zawdzięcza to wbudowanym przesłonom ochronnym gniazd sieciowych, które uniemożliwią włożenie rozmaitych przedmiotów lub palców do gniazdka. Nocna lampka? Elektroniczna niania z kamerą? A może oczyszczacz powietrza? Podłącz, co tylko zechcesz dzięki 5 gniazdom.

Cechy dodatkowe
image
Prosty montaż

Otwory mocujące, które umożliwiają przymocowanie listwy do podłoża oraz mebli czynią Natec Bercy 400 wysoce uniwersalną. Kompaktowe wymiary oraz 3-metrowy przewód zapewnią Ci swobodę zasilania urządzeń w każdej sytuacji.

image
Jakość potwierdzona certyfikatami

Większość komponentów składających się na listwę Natec Bercy została wyprodukowana w Polsce. Daje to gwarancję wytrzymałości i bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, które spełniają normy Unii Europejskiej.

image
Ubezpieczenie OC i 5 lat gwarancji

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Natec Bercy 400 objęto ubezpieczeniem OC na szkody wyrządzone przez wadliwy produkt. Suma ubezpieczenia wynosi 5000 euro. Dodatkowo podlega ona ochronie gwarancyjnej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci przez lata.

image