• MONITOR COOLER MASTER GM32-FQ 31.5" 165HZ QHD 1MS FREESYNC (PO TESTACH)

Symbol: Z32759PT
1371.31
1371.31
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z32759PT

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

ZRÓWNOWAŻONA PRACA I ZABAWA

31,5-calowy wyświetlacz QHD z szeroką gamą kolorów 95% DCI-P3 pozwala skupić się na pracy w ciągu dnia, podczas gdy częstotliwość odświeżania 165 Hz, czas reakcji 1 ms i FreeSync Premium dają Ci swobodę grania w gry bez przeszkód w nocy. Monitor jest również kompatybilny z HDR400 i posiada tryb niskiego poziomu niebieskiego światła, dzięki któremu możesz się zrelaksować i cieszyć rozrywką.

ROZDZIELCZOŚĆ QHD

Dla produktywności i tworzenia treści, rozdzielczość QHD oferuje dodatkową przestrzeń na ekranie dla zwiększenia efektywności wielozadaniowości. Rozszerzanie na osi czasu w Adobe Premiere lub praca w arkuszach kalkulacyjnych jest łatwiejsze, gdy masz więcej miejsca na ekranie do pracy. W przypadku gier, rozdzielczość QHD zapewnia idealną równowagę między wiernością obrazu a wysoką częstotliwością odświeżania.

image
image

MATRYCA IPS

GM32-FQ wykorzystuje panel IPS 165 Hz wraz z czasem reakcji pikseli 1 ms (MPRT), który jest starannie skalibrowany pod kątem optymalnej wydajności przesterowania. Zobacz wrogów wyraźniej i reaguj szybciej dzięki szybkiej częstotliwości odświeżania i czasom reakcji, które oferuje GM32-FQ.

FREESYNC PREMIUM

Dzięki FreeSync Premium możesz doświadczyć ultrapłynnej, pozbawionej łez rozgrywki. Nasze monitory są także kompatybilne z technologią G-Sync, więc niezależnie od tego, czy korzystasz z układu GPU NVIDIA czy AMD, będziesz mógł w pełni wykorzystać potencjał gier ze zmienną częstotliwością odświeżania.

image
image

SZEROKA GAMA KOLORÓW DCI-P3

Pokrywając 95% spektrum DCI-P3, wszelkie prace wrażliwe na kolory i tworzenie treści mogą być ukończone na GM32-FQ bez żadnych problemów. Jest także kompatybilny z HDR400, co pozwala uzyskać lepsze efekty wizualne w tytułach HDR.

TRYB NISKIEGO NATĘŻENIA ŚWIATŁA NIEBIESKIEGO

Tryb wyświetlania Low Blue Light zmniejsza ilość potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła i sprawia, że czujesz się swobodnie podczas długich sesji pracy/ zabawy.

image
image

BOGATE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ

Podłącz wszystkie swoje urządzenia dzięki szerokiej gamie złącz I/O składających się z:

1 x DisplayPort

2 x HDMI 2.0

2 x USB typu A

1 x USB typu C