• MULTIPORT ADAPTER NATEC FOWLER GO USB-C->HUB USB 3.0 2X, HDMI 4K, USB-C PD, RJ45

Symbol: Z32689
154.60
154.60
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437249

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
PODŁĄCZ, CO TYLKO ZECHCESZ

Natec Fowler Go to kompaktowy multiport, który rozwiąże Twoje problemy i pozwoli Ci podłączyć co tylko zechcesz. Wyposażono go w 5 portów, pośród których znajdziesz 2 gniazda USB 3.0 typu A, port HDMI 1.4 wspierający rozdzielczość 4K, a nawet gniazdo RJ-45 (1 Gb/s) i USB-C obsługujące standard ładowania Power Delivery 3.0. Korzystanie z akcesoriów jeszcze nigdy nie było tak wygodne.

image
Cechy główne
image
AKCESORIA? MOŻESZ MIEĆ ICH WIĘCEJ

Brak odpowiedniej ilości portów w urządzeniach takich jak laptopy stanowi duży problem. Nie pozwól, aby ograniczył on Twoją efektywność. Nieustanne przełączanie urządzeń pomiędzy portami zabiera nie tylko cenny czas, ale też wpływa negatywnie na koncentrację. Dzięki dwóm gniazdom USB 3.0 typu A nie musisz już decydować, które akcesorium odłączyć, aby podpiąć kolejne. Znacznie szybciej skopiujesz też duże pliki. Standard USB 3.0 zapewnia przepustowość nawet do 5 Gb/s.

image
ZMIEŃ SWÓJ SMARTFON W KOMPUTER

Dzięki adapterowi Natec Fowler Go wykorzystasz pełnię możliwości swojego smartfona wyposażonego w technologię DEX, Huawei EMUI Desktop lub PC Mode. Podłącz telefon do monitora lub telewizora i ciesz się funkcjami standardowego komputera. Używanie wielu aplikacji i przełączanie się pomiędzy nimi będzie jeszcze wygodniejsze po podpięciu klawiatury i myszki. Z Natec Fowler Go bez problemu stworzysz swoje wymarzone stanowisko do pracy zdalnej lub domowej nauki.

image
KORZYSTAJ Z WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Obsługa wysokiej rozdzielczości nie jest problemem dla Natec Fowler Go. Wszystko dzięki HDMI 1.4, które obsługuje rozdzielczości 4K. Ciesz się wysoką szczegółowością nawet na dużym ekranie.

image
JESZCZE SZYBSZY INTERNET

W Natec Fowler Go znajdziesz też gniazdo RJ-45. Co więcej, jego obecność oznacza nie tylko możliwość połączenia się z siecią w tradycyjny, przewodowy sposób. To również wyższa prędkość transmisji wynosząca aż 1 Gb/s i brak jakichkolwiek zakłóceń związanych z korzystaniem z sieci bezprzewodowej.

image
PODŁĄCZ I NAŁADUJ. PO PROSTU

Ładowanie urządzeń z wykorzystaniem wbudowanego portu to wyjątkowo przydatna funkcjonalność. Korzystając z Natec Fowler Go nie tylko naładujesz swoje urządzenie, ale dzięki wsparciu technologii Power Delivery 3.0 zrobisz to jeszcze szybciej niż dotychczas. Wszystko za sprawą automatycznego określenia wartości natężenia i mocy (maksymalnie 100 W) niezbędnych do szybkiego i bezpiecznego ładowania.

Cechy dodatkowe
image
WSZĘDZIE TAM, GDZIE TY

Natec Fowler Go waży zaledwie 46 gramów, a jego wymiary (114 x 29 x 16 mm) pozwolą Ci zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Z łatwością zmieści się do niewielkiej kieszeni torby, plecaka. Jego stonowana kolorystyka i nowoczesny wygląd nie dadzą Ci powodów do wstydu. Idealnie wkomponujesz go w swoje stanowisko czy też użyjesz na ważnej konferencji.

image
KORZYSTAJ OD PIERWSZYCH SEKUND

Zapomnij o czasochłonnej instalacji dodatkowych sterowników. Wystarczy, że podłączysz multiport do urządzenia, a natychmiast zasygnalizuje on gotowość do pracy. Ciesz się pełną funkcjonalnością od pierwszych sekund.

image