• MULTIPORT ADAPTER NATEC FOWLER MINI USB-C->USB 3.0, HDMI 4K, USB-C PD

Symbol: Z29817
53.38
53.38
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425789

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Zaawansowany adapter z trzema portami rozszerzeń

Multiport Natec Fowler Mini to produkt, który pozwoli Ci na zwiększenie ilości portów w Twoim komputerze. Poszerz możliwości swojego sprzętu dzięki adapterowi z trzema portami rozszerzeń.

image
Korzystaj z adaptera bez instalowania sterowników. Postaw na Plug&Play!
cechy szczególne
image
Trzy porty rozszerzeń

Duża ilość portów wyjściowych daje nieograniczone możliwości pracy z wieloma akcesoriami. Adapter wyposażono w: HDMI 4K X 30Hz lub Full HD 1080p x 60Hz, port USB 3.0 oraz USB-C

image
Najwyższa jakość obrazu z HDMI 4K

Nowoczesny port HDMI zastosowany w adapterze obsługuje przesył obrazu o wysokiej rozdzielczości aż do 4K. Multiport gwarantuje najlepszą jakość multimediów na dużym ekranie, niezależnie od tego jakie urządzenie do niego podłączysz.

image
Zamień telefon w komputer

Dzięki adapterowi w pełni uwolnisz potencjał, drzemiący w Twoim smartfonie. W przypadku urządzenia wspierającego technologię DEX, Huawei EMUI Dektop lub PC Mode - możesz podpiąć mysz, klawiaturę i skorzystać z niego jak ze standardowego komputera.

dodatkowe cechy
image
Plug&Play

Użycie multiportu nie wymaga instalowania żadnych sterowników czy dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że podłączysz akcesorium do urządzenia, a adapter natychmiast zasygnalizuje gotowość do pracy.

image
Elegancki wygląd

Schludny i elegancki design Natec Fowler Mini sprawia, że stanie się on subtelnym dodatkiem w każdej przestrzeni. Efektowne aluminium i elegancka czerń to idealne połączenie, które nada szyku stanowisku i zachwyci każdego użytkownika.

image