• MYSZ NATEC PIGEON 2 4000DPI CZARNA PROGRAMOWALNA OPTYCZNA

Symbol: Z33197
23.33
23.33
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439229

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Efektywna praca, swobodna rozrywka

Natec Pigeon 2 to kompaktowa mysz przewodowa, która przypadnie do gustu nie tylko potrzebującym biurowego sprzętu, ale także miłośnikom okazjonalnego grania w gry wideo. Precyzyjny sensor optyczny, oprogramowanie umożliwiające zmianę ustawień m.in. DPI, podświetlenia i makr, a także 5 programowalnych przycisków sprawią, że mysz ta będzie wygodna i uniwersalna.

image
CECHY SZCZEGÓLNE
Sensor do pracy i grania

Precyzyjny sensor, w który wyposażona została mysz, charakteryzuje się rozdzielczością do 4000 DPI. Dzięki specjalnemu przyciskowi możesz wybrać jeden z 4 wybranych przez siebie poziomów - i płynnie przełączać się między poszczególnymi wartościami, aby wybrać odpowiednie ustawienie do pracy lub grania.
 

image
DODATKOWE CECHY
image
Wygoda użytkowania

Wielogodzinne korzystanie z myszy komputerowej wymaga odpowiedniej, ergonomicznej konstrukcji. Zarówno przyjazny dla dłoni kształt Natec Pigeon 2, jak i jego gumowy scroll oraz boczne uchwyty, a także teflonowe ślizgacze zapewniają wygodę użytkowania myszy w praktycznie każdej sytuacji.

image
Dostosuj wygląd i działanie

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu możesz zmienić ustawienia myszy Natec Pigeon 2, dostosowując je do własnych preferencji. Wybierz opcje, takie jak podświetlenie, rozdzielczość (cztery indywidualne profile w zakresie wartości od 800 do 4000 DPI) czy makra pięciu programowalnych przycisków.
 

image