• MYSZ NATEC RUFF PLUS 1200DPI CZARNA

Symbol: Z33073
10.68
10.68
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969438840

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Poznaj Natec Ruff Plus

Optyczny sensor o rozdzielczości do 1200 DPI, przemyślany kształt i 3 wytrzymałe przyciski. Poznaj Natec Ruff Plus - przewodową mysz, która pozwoli Ci na wydajną obsługę komputera i komfortową pracę przez wiele godzin. Jej symetryczny kształt sprawi, że idealnie sprawdzi się w dłoni zarówno prawo, jak i leworęcznych użytkowników. 

image
Cechy główne
image
Sensor optyczny 1200 DPI

Poszukujesz myszy optycznej, która zapewni precyzję? Postaw na Natec Ruff Plus - mysz wyposażoną w optyczny sensor o rozdzielczości 1200 DPI. Typowe działania biurowe, praca z zaawansowanymi aplikacjami czy rozrywka - Natec Ruff Plus poradzi sobie we wszystkich tych scenariuszach.

image
Wytrzymałe przełączniki

Zostań z nią na dłużej. Dynamiczne działanie trzech klawiszy to zasługa wytrzymałych przełączników, dobranych specjalnie z myślą o długiej i bezproblemowej pracy.

image
Zapomnij o bólu

Zobacz, jak wygodne może być korzystanie z myszy. Natec Ruff Plus zagwarantuje Ci komfort, dzięki przemyślanym kształtom i niewielkiej wadze (zaledwie 69 gramów). Co więcej, jej bryła umożliwi bezproblemową obsługę zarówno osobom prawo, jaki leworęcznym. Wielogodzinna praca? Z Natec Ruff Plus to możliwe.

Cechy dodatkowe
image
Elastyczny kabel

Postaw na stabilne, przewodowe połączenie. Natec Ruff Plus wyposażono w elastyczny, gumowany kabel o dużej wytrzymałości. Jego długość (180 cm) sprawi, że bez trudu podłączysz mysz do swojego urządzenia.

image
Po prostu podłącz

Zapomnij o instalacji dodatkowych sterowników. Podłącz Natec Ruff Plus przy pomocy złącza USB Typu A i ciesz się działaniem od pierwszych sekund.

image