• MYSZ NATEC SNIPE 1200DPI CZARNA OPTYCZNA USB 1.8M

Symbol: Z33072
11.66
11.66
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969438833

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Natec Snipe - proste i uniwersalne narzędzie w codziennej pracy

Cenisz proste, sprawdzone rozwiązania i poszukujesz myszy, która pozwoli Ci pracować sprawniej? Postaw na Natec Snipe - kompaktowy model z sensorem optycznym o rozdzielczości 1200 DPI, przemyślanym kształcie i przewodzie mierzącym 180 cm. A to jeszcze nie wszystko.

image
Cechy główne
image
Postaw na sprawdzony sensor optyczny

Rozdzielczość Twojej obecnej myszy przestała Ci wystarczać? Natec Snipe to model wyposażony w sprawdzony sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI. Zapewnia on nie tylko dokładne śledzenie, ale też czułość gwarantującą pełną swobodę poruszania się po pulpicie i aplikacjach nawet przy niewielkiej powierzchni roboczej.

image
Wytrzymałość, na którą możesz liczyć

Wytrzymałe przełączniki umieszczone pod przyciskami to jedna z największych zalet Natec Snipe. Wyróżnia je nie tylko wyczuwalny punkt aktywacji, ale także wytrzymałość. Zapomnij o braku dynamicznego działania i ciesz się Natec Snipe przez długi czas.

Cechy dodatkowe
image
Nie rezygnuj z wygody

Bryła Natec Snipe jest nie tylko kompaktowa, ale też wyprofilowana tak, aby zagwarantować maksymalny komfort w trakcie wielogodzinnej pracy. Chwyt w trakcie codziennych działań poprawią też perforowane, przyjemne w dotyku boki urządzenia.

image
Po prostu podłącz

Zapomnij o czasochłonnej instalacji sterowników. Natec Snipe jest gotowa do działania już od pierwszych sekund. Jej podłączenie jest wygodne, a wszystko to za sprawą długiego (180 cm) i elastycznego przewodu z wtykiem USB Typu A.

image