• MYSZ NATEC TOUCAN BEZPRZEWODOWA 1600DPI CZARNA

Symbol: Z33122
19.15
19.15
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439069

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Mysz bezprzewodowa

Natec Toucan to bezprzewodowa mysz, dzięki której pozbędziesz się ograniczeń. Ergonomiczny kształt zapewni naturalne ułożenie dłoni i zagwarantuje pełen komfort podczas pracy każdego dnia. Myszka jest kompaktowa i bez problemu zmieści się do każdej torby.

Dopasuj ją do siebie dzięki trzem wersjom kolorystycznym!
image

Precyzyjny sensor

Mysz została wyposażona w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości do 1600 DPI, który wspomoże podczas w wykonywania najbardziej szczegółowych i wymagających projektów. Sensor umożliwia zmianę DPI w 3 trybach od 800 do 1600 DPI, które można przełączać w pętli.

Łączność bezprzewodowa

Mysz wyposażono w wysokiej jakości Nano odbiornik 2,4GHz. Jego zasięg działania wynosi do 10 metrów, dzięki czemu umożliwia wygodne korzystanie z myszy i pracę bez zakłóceń.

image
image

Kompaktowa i elegancka

Kompaktowe wymiary myszy oraz jej niska waga sprawiają, że Natec Toucan doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w podróży. Unikalna faktura obudowy w połączeniu z pastelowymi odcieniami lub głęboką czernią konstrukcji zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Wygodny schowek

Aby zadbać o bezpieczeństwo nano odbiornika, mysz została wyposażona w podręczny schowek. Dzięki temu po zakończonej pracy po prostu schowaj przekaźnik w myszy i nie obawiaj się o jego zgubienie.

image