• MYSZ WERTYKALNA NATEC CRAKE 2 BEZPRZEWODOWA 2400DPI BLUETOOTH 5.2 + 2.4GHZ CZARNA

Symbol: Z33198
58.25
58.25
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439236

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Niecodzienna wygoda

Natec Crake 2 to mysz wertykalna zaprojektowana z myślą o ergonomii użytkowania. Jej kształt umożliwia zdrowe ułożenie ręki, minimalizując ryzyko bólu nadgarstków oraz uczucia zmęczenia podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem. Konkretnym udogodnieniem jest również możliwość sparowania myszy z 3 różnymi urządzeniami – i płynnego przełączania się między nimi podczas pracy.

image
CECHY GŁÓWNE
Ergonomia na wyciągnięcie ręki

Dla zwiększenia komfortu użytkowania mysz Natec Crake 2 została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić naturalne ułożenie przedramienia oraz nadgarstka na blacie biurka podczas korzystania z komputera. Taka wygoda możliwa jest dzięki pochyleniu całej konstrukcji o 57 stopni, przez co akcesorium zachowuje niestandardowy, pionowy kształt.

image
6 przycisków

Z Natec Crake 2 skorzystasz, używając aż 6 przycisków funkcyjnych. Ich rozmieszczenie jest specyficzne względem standardowych myszek, ale przyzwyczajenie się do niecodziennego korzystania z myszy następuje bardzo szybko.

image
Rozwiązanie dla prawo- i leworęcznych

Nie musisz obawiać się, że Natec Crake 2 jest nie dla Ciebie ze względu na profilowany kształt urządzenia. Zaprojektowano dwa warianty myszy – zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników.

image
CECHY DODATKOWE
image
Sam wybierz jak się połączyć

To Ty wybierzesz jak połączyć myszkę Natec Crake 2 z parowanym urządzeniem. Do wyboru są trzy opcje bezprzewodowej komunikacji – za pośrednictwem nadajnika radiowego (2,4 GHz) lub BT (3.0 i 5.2).

image
Korzystaj z trzech urządzeń na biurku

Nie potrzebujesz kilku myszek do obsługi komputera, laptopa i innych sprzętów. Dzięki Natec Crake 2 możesz połączyć się z aż 3 urządzeniami jednocześnie i błyskawicznie przełączać na to, z którego aktualnie zamierzasz skorzystać.

image
Błyskawicznie zmień DPI

Mysz Natec Crake 2 umożliwia błyskawiczną zmianę rozdzielczości między czterema poziomami – 800, 1200, 1600 oraz 2400 DPI. Dzięki temu za pomocą specjalnego przycisku dostosujesz czułość sensora optycznego 3212 do własnych preferencji, a codzienna praca okaże się naprawdę precyzyjna i wygodna.

image
Podstawa kryje wiele udogodnień

Odbiornik radiowy USB możesz schować w specjalnym schowku u podstawy. Umiejscowiony został tuż obok przełącznika ON/OFF, dzięki któremu zablokujesz urządzenie przed nieplanowanym działaniem. Na wygodę wpływają też duże ślizgacze teflonowe, które pomogą w korzystaniu z myszy niezależnie od powierzchni, na której pracujesz. Natec Crake 2 zasilany jest przy użyciu standardowej baterii AA, którą znajdziesz w zestawie.

image