• OBUDOWA COOLER MASTER HAF 700 ARGB FULL TOWER Z OKNEM LED + KONTROLER CZARNA

Symbol: Z33092
1462.30
1462.30
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512127469

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

W DUCHU DZIEDZICTWA HAF COOLER MASTERA

HAF 700 ucieleśnia ducha projektu zorientowanego na wydajność HAF, szczycącego się dbałością o szczegóły mechaniczne.

BEZ LIMITÓW

HAF 700 jest w stanie pomieścić płyty główne SSI-EEB (E-ATX) oraz karty graficzne o dowolnych rozmiarach w orientacji poziomej i pionowej.

BOGATE MOŻLIWOŚĆI ŁĄCZNOŚCI

Panel I/O zaprojektowano tak, aby zmaksymalizować łączność z przodu dla większości wysokiej klasy płyt głównych, oferując cztery porty USB Gen 3.1 typu A, USB Gen 3.2 typu C, 4-pinowe gniazdo słuchawkowe audio/mikrofonowe oraz dedykowane gniazdo mikrofonowe.

NIEZRÓWNANE OPCJE CHŁODZENIA NIESTANDARDOWEGO

480mm: Panel boczny * 1

360 mm: Panel przedni * 1 lub Panel dolny * 1 / Panel górny * 2

240mm: Panel tylny * 1

ZAAWANSOWANE OPCJE MONTAŻU

Unikalna konstrukcja demontowalnego panelu górnego umożliwia bezproblemową instalację, dotarcie i konserwację elementów chłodzących, takich jak wentylatory i chłodnice, nawet w konstrukcjach ze złożonymi niestandardowymi systemami chłodzenia.

To, w połączeniu z obrotowym wspornikiem chłodnicy/wentylatora, który jest dostarczany po wyjęciu z pudełka, zapewnia niezrównane wrażenia z budowania.

EKSKLUZYWNA EDYCJA SICKLEFLOW ARGB PWM PWM 200 MM

HAF 700 jest wyposażony w dwa wyjątkowe wentylatory Sickleflow ARGB PWM „Performance Edition" o średnicy 200 mm, zaprojektowane tak, aby zapewnić równowagę między potencjałem wydajności a poziomem hałasu.

image
image

WBUDOWANY HUB 7X PWM i 5X ARGB

Ta obudowa zawiera w pełni zintegrowany hub PWM/ARGB, który umożliwia bezproblemowe zarządzanie kablami i kontrolę nad wieloma wentylatorami i urządzeniami ARGB. Hub jest w pełni kompatybilny z urządzeniami ARGB Gen2.

KONTROLER W ZESTAWIE

Technologia ARGB Gen2 pozwala użytkownikom na odkrywanie pełnego zakresu dostosowywania, aż do efektów świetlnych poszczególnych diod LED, przy jednoczesnym zachowaniu kompatybilności z urządzeniami innych firm.

OPROGRAMOWANIE MASTERPLUS+

HAF 700 jest wyposażony w oprogramowanie MasterPlus+, ułatwiający przyjazne dla użytkownika zarządzanie i personalizację.

NIEOGRANICZONY WLOT Z PRZEDNIEGO PANELU

HAF 700 został wyposażony w pełni perforowany panel przedni, specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić maksymalny przepływ powietrza.

Dzięki strukturalnie wzmocnionemu panelowi frontowemu, który zapobiega rezonansowi powodowanemu przez wibracje wentylatora, systemy mogą działać płynnie przy minimalnym poziomie hałasu.

UKŁAD WIELOKOMOROWY

Struktura HAF 700 segreguje komponenty niewrażliwe na ciepło, dzięki czemu rozpraszanie ciepła może być ukierunkowane na komponenty wrażliwe na ciepło z ogólną wyższą wydajnością.

image