• OBUDOWA COOLER MASTER MASTERBOX 520 MESH ARGB MIDI TOWER Z OKNEM BIAŁA

Symbol: Z32768
404.07
404.07
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 20szt
EAN 4719512126493

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image

COOLER MASTER MASTERBOX 520

MasterBox 520 Mesh to idealna obudowa zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy, zapewniająca użytkownikom wiele opcji w zakresie konstrukcji obudowy, aby zaspokoić różne potrzeby.  Niezależnie od tego, czy stawiasz na wydajność systemu i wysokiej jakości wrażenia z gry, czy też na olśniewającą estetykę i wyróżniający się wygląd, MasterBox 520 Mesh ma coś dla Ciebie. Dzięki preinstalowanym trzem wentylatorom CF120 ARGB Twój system ożyje dzięki oszałamiającym efektom świetlnym, które można całkowicie dostosować do motywu przewodniego lub preferencji. Dodatkowe ulepszenia mechaniczne, takie jak demontowalny panel górny i solidny filtr przeciwkurzowy, zapewniają przyjemną, bezproblemową instalację.

Panel przedni FineMesh Performance

Duże siatki wlotowe oferują nieograniczony przepływ powietrza dla wymagających systemów.

image
image

Trzy wentylatory CF120 ARGB w zestawie

Dołączone do zestawu wentylatory CF120 ARGB zapewniają duży przepływ powietrza, zapewniając niskie temperatury, wysoką wydajność i przyciągającą wzrok estetykę podczas nawet najbardziej intensywnych sesji gier. Dołączony kontroler ARGB umożliwia użytkownikom zarządzanie oświetleniem systemu niezależnie od konfiguracji sprzętowej, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Demontowalny panel górny

Panel górny jest w całości demontowalny dla ulepszonego dostępu do komponentów podczas montażu. Ułatwia to również montaż rozwiązań chłodzących, takich jak wentylatory i radiatory.

image
image

Bezśrubowy i beznarzędziowy panel boczny TG

Panel boczny z hartowanego szkła jest zabezpieczony bolcami do łatwego demontażu, co ułatwia szybki dostęp do elementów wewnętrznych bez użycia narzędzi. Opcjonalnie można zainstalować śrubę w celu dalszego zabezpieczenia panelu bocznego ze szkła hartowanego.

Wszechstronne opcje chłodzenia

Obsługa do siedmiu wentylatorów 120mm oraz radiatorów 360mm na górnym i przednim panelu zapewnia wysoką kompatybilność z systemami chłodzonymi cieczą.

image
image

Wyjmowana klatka na dyski twarde

Klatka na dyski twarde jest całkowicie wyjmowana, co usprawnia dostęp podczas montażu i modernizacji systemu.

Ulepszony, wyjmowany uchwyt filtra przeciwpyłowego

Dolny uchwyt filtra przeciwpyłowego jest solidny i zablokowany na miejscu podczas podróży, pozostając łatwym do wyjęcia w celu czyszczenia.

image