• OBUDOWA FURY SHOBO SH4F MIDI TOWER Z OKNEM CZARNA

Symbol: Z33718
188.25
188.25
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444339

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

OBUDOWA DLA GRACZY SHOBO SH4F - ENCASE YOUR FURY

Ogarnij Fury Shobo SH4F – sprytną obudowę komputerową z wydajnym chłodzeniem. Kompatybilna z płytami głównymi ATX oraz systemami chłodzenia wodnego (AIO 360/280/240/140/120), Shobo SH4F ma w zestawie aż 4 wydajne wentylatory PWM, front typu „mesh” i ochronę przeciwkurzową. Witaj w świecie ekscytujących możliwości i niskich temperatur!

image
image

NISKIE TEMPERATURY, WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Zbuduj bestię, nie komputer! Dzięki 4 wydajnym wentylatorom PWM 120 mm (jeden z tyłu, trzy z przodu) oraz otwartej górze i frontowi typu „mesh”, Shobo SH4F zapewnia swobodny przepływ powietrza przez obudowę.

 

W połączeniu z możliwością zainstalowania powietrznego chłodzenia CPU do 161 mm oraz w sumie aż 8 wentylatorów (3× przód, 2 góra, 1× tył, 2× dół) otrzymujemy wydajne chłodzenie, które poradzi sobie z naprawdę potężnymi podzespołami. Fani ekstremalnej wydajności mogą także liczyć na kompatybilność ze zintegrowanymi systemami chłodzenia cieczą AIO LC.

PODNIEŚ CHŁODZENIE NA WYŻSZY POZIOM

Chcesz rozbudować Twoją maszynę do fragowania o wydajne chłodzenie wodne? Z Fury Shobo SH4F to dziecinnie proste!

 

Obudowa pozwala na zainstalowanie chłodnic AIO LC o rozmiarach: z przodu (360/280/240/140/120 mm), z góry (240/120 mm) oraz z tyłu (120 mm). Tak szeroka kompatybilność oznacza swobodę w kwestii doboru komponentów – nawet tych najmocniejszych, wymagających chłodzenia z naprawdę wysokiej półki. 

image
image

SKUTECZNA BARIERA DLA KURZU

Przenikający do wnętrza obudowy kurz to zmora każdego systemu komputerowego. Z Fury Shobo SH4F nie musisz się już o to martwić.

 

Obudowa ma kompletne ofiltrowanie przed kurzem: z góry i dołu, a front typu „mesh” ma bardzo gęste oczka o średnicy wyraźnie poniżej 1 mm, zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami i ułatwiając swobodny przepływ powietrza. Kurz zbierający się na powierzchni filtrów siateczkowych można szybko i łatwo usunąć za pomocą zwykłej ściereczki lub szczotki. 

WIELKIE MOŻLIWOŚCI MAŁEJ OBUDOWY

Zachowując niewielkie zewnętrzne wymiary obudowa Shobo SH4F oferuje pełną zgodność z płytami ATX, micro-ATX oraz mini-ITX.

 

Można w niej zmieścić potężną kartę graficzną o długości do 330 mm, do 3 dysków/nośników (HDD/SSD) oraz powietrzne chłodzenie CPU do 161 mm. Dwukomorowa konstrukcja z „piwnicą” na zasilacz oraz liczne przepusty na kable oznaczają brak bałaganu i łatwość w organizacji komponentów. 

image
image

TWOJE CENTRUM DOWODZENIA

Nie daj się ograniczyć! Wyposażony „na bogato” panel górny pozwoli na podłączenie niezbędnych akcesoriów, jak, kamerę, pendrive lub dysk zewnętrzny.

 

Znajdziesz tam 3 gniazda USB-A (z czego aż 2 to szybkie USB 3.0, 5 Gbit/s), złącza HD Audio 3.5 mm dla słuchawek i mikrofonu, diody zasilania i dysku twardego oraz przyciski power i reset.

NIEZWYCIĘŻONA MOC, NOWOCZESNY DESIGN

Naciesz oczy i pochwal się sprzętem przed innymi graczami!

 

Futurystyczna, geometryczna bryła spodoba się zarówno hardkorowym graczom, jak też zwolennikom bardziej stonowanego designu. Lewy panel boczny z hartowanego szkła to możliwość wyeksponowania wnętrza obudowy i drzemiących w niej, potężnych komponentów – także z RGB. 

image
image