• OBUDOWA NATEC CABASSU G2 MIDI TOWER CZARNA

Symbol: Z33099
162.42
162.42
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969438918

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Natec Cabassu G2 - obudowa, która pozwoli na wiele

Natec Cabassu G2 to obudowa midi tower, która nie tylko z łatwością pomieści Twoje komponenty. Zapewni Ci również funkcjonalny panel przedni z 4 złączami USB (aż 2 z nich to gniazda USB 3.0) i czytnikiem kart SD i microSD. Możesz też liczyć na pełną kompatybilność z płytami głównymi w formacie ATX. Nie musisz też obawiać się o temperaturę podzespołów (fabrycznie zamontowany wentylator). A to jeszcze nie wszystko.

image
Wszystko, czego potrzebujesz

Natec Cabassu G2 to funkcjonalna obudowa stworzona dla osób ceniących prostotę i praktyczność. To efekt nie tylko stonowanej kolorystyki, ale także możliwości, jakie oferuje. Dzięki temu Cabassu G2 sprawdzi się równie dobrze w biurze, jak i w domu.

Cechy szczególne
image
Niezbędne gniazda masz zawsze pod ręką

Chcesz szybko przerzucić zdjęcia ze swojego aparatu bądź w łatwy sposób podłączyć dysk zewnętrzny z niezbędnymi plikami? Panel przedni mieści kilka gniazd, w tym 4 × USB. Aż 2 z nich to gniazda USB 3.0, Możesz też liczyć na osobne złącza 3.5 mm dla mikrofonu i słuchawek, a nawet wbudowany czytnik kart SD i microSD.

image
Niewielka obudowa, wielkie możliwości

Natec Cabassu G2 to kompaktowy model, który pozwoli na przemyślany montaż podzespołów. Znajdziesz w nim 2 miejsca na nośniki SSD 2.5", 2 miejsca na dyski 3.5", 1 miejsce hybrydowe na dysk 2.5" / 3.5", 1 zatokę 5.25" dla napędu optycznego oraz 1 zatokę 3.5", którą możesz zagospodarować jako miejsce na kieszeń zewnętrzną. Oprócz tego obudowa z łatwością pomieści długą kartę graficzną (do 360 mm) i wysokie chłodzenie procesora (do 160 mm).

Dodatkowe cechy
image
Kompatybilność z formatem ATX

Model ten jest w 100% kompatybilny z formatami mini-ITX, micro-ATX, ale także z pełnym ATX. Otrzymujesz więc duże możliwości doboru podzespołów do budowy wielofunkcyjnego komputera. A wszystko to w przystępnej cenie.

image
Wentylator w zestawie

Natec Cabassu G2 zapewni też optymalny przepływ powietrza. W jej wnętrzu znajdziesz wentylator o średnicy 80 mm, który pomoże wyrzucić gorące powietrze poza obudowę. Z łatwoscią możesz zastąpić go 120 mm wersją. Wentylatory o tej średnicy możesz dołożyć też z przodu i boku obudowy. To proste i szybkie.

image