• OBUDOWA NATEC HELIX MATX MINI TOWER CZARNA

Symbol: Z33127
127.37
127.37
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969439076

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Natec Helix - niewielka obudowa, wielkie możliwości

Poznaj Natec Helix - obudowę micro tower, która pozwoli na przemyślany montaż podzespołów (w tym płyt głównych microATX i Mini-ITX) oraz usprawni codzienne użytkowanie dzięki bogatemu panelowi przedniemu z aż 4 złączami USB. Optymalne temperatury? W ich osiągnięciu pomogą Ci m.in. liczne otwory wentylacyjne oraz 80-milimetrowy wentylator wyciągający, który zamontowaliśmy w tylnej części. To właśnie Natec Helix.

image
Cechy główne
image
Do domu i do biura

Szukasz funkcjonalnej bazy dla swoich podzespołów? Natec Helix to uniwersalna obudowa, która wyróżnia się nie tylko sprytnymi rozwiązaniami, ale i sztywną konstrukcją z metalu i ABS, co pozytywnie przekłada się na ochronę wnętrza komputera. Jej stonowany wygląd sprawi, że świetnie sprawdzi się w biurze i w domu oraz wszędzie tam, gdzie liczą się klasyczne rozwiązania.

image
Łatwy dostęp do gniazd USB

Chcesz szybko podłączyć niezbędne akcesoria takie jak pendrive lub dysk zewnętrzny? Używaj panelu przedniego, który oferuje aż 4 porty USB Typu A (2 × USB 3.0 i 2 × USB 2.0). Oprócz peryferii ze złączem USB z łatwością podłączysz zarówno słuchawki, jak i mikrofon, dzięki dwóm gniazdom mini jack.

image
Dobierz ulubione podzespoły

Cenisz dużą liczbę nośników? Natec Helix pomieści w swoim wnętrzu aż 6 dysków! 3 miejsca na nośniki SSD 2.5", 1 slot dla HDD 3.5", a także 2 miejsca hybrydowe na dyski 2.5" / 3.5". Jest też zatoka 5.25" np. na napęd optyczny typu DVD lub Blu-ray. Wewnątrz obudowy zamontujesz też kartę graficzną o maksymalnej długości 330 mm, jak i wieżowe chłodzenie procesora (do 148 mm). Otrzymujesz więc szerokie możliwości konfiguracji, a wszystko to w przystępnej cenie.

Cechy dodatkowe
image
Kompatybilność z płytami głównymi microATX i Mini-ITX

Dobierz odpowiednią płytę główną, procesor i nie obawiaj się o problemy z montażem. Przy niewielkich zewnętrznych wymiarach, obudowa Natec Helix zapewnia kompatybilność z płytami głównymi microATX i Mini-ITX. W połączeniu z dużą liczbą miejsc na dyski oraz sporą przestrzenią na kartę graficzną umożliwia to budowę wydajnego komputera do pracy czy rozrywki (np. multimedia).

image
W trosce o temperaturę podzespołów

Optymalny przepływ powietrza to istotny aspekt, o który zadbaliśmy w przypadku obudowy Natec Helix. Za wydmuchiwanie rozgrzanego powietrza poza komputer odpowiada m.in. zamontowany fabrycznie wentylator o średnicy 80 mm umieszczony w jej tylnej części. Oprócz tego, na przodzie oraz boku obudowy możesz zainstalować dodatkowe wentylatory o średnicy 120 mm. To szybkie i proste.

image