• OBUDOWA NATEC HELIX USB C MATX MINI TOWER CZARNA

Symbol: Z33880
150.73
150.73
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444520

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Niewielka obudowa, wielkie możliwości

Poznaj Natec Helix USB C - obudowę micro tower, która pozwoli na budowę funkcjonalnego komputera o niewielkich rozmiarach (kompatybilne płyty główne: microATX i mini-ITX) oraz usprawni codzienne użytkowanie dzięki rozbudowanemu panelowi przedniemu z superszybkim USB typu-C (w standardzie 10 Gbit/s, USB 3.1) i trzema dodatkowymi gniazdami USB typu-A: 2 × USB 3.0 (5 Gbit/s) + 1 × USB 2.0. Optymalne temperatury? W ich osiągnięciu pomogą Ci m.in. liczne otwory wentylacyjne oraz 80-milimetrowy wentylator wyciągający, który zamontowaliśmy w tylnej części. To właśnie Natec Helix.

image
Cechy główne
image
Do domu i do biura

Szukasz funkcjonalnej bazy dla swoich podzespołów? Natec Helix to uniwersalna obudowa, która wyróżnia się nie tylko sprytnymi rozwiązaniami, ale i sztywną konstrukcją z metalu i ABS, co pozytywnie przekłada się na ochronę wnętrza komputera. Jej stonowany wygląd sprawi, że świetnie sprawdzi się w biurze i w domu oraz wszędzie tam, gdzie liczą się klasyczne rozwiązania.

image
Jeszcze szybszy transfer danych

Chcesz przesyłać dane szybciej niż dotychczas? Użyj gniazda USB C 3.1 oferującego 2-krotnie większy transfer danych (10 Gbit/s) w porównaniu do USB 3.0 (5 Gbit/s). Co więcej, przedni panel ułatwi Ci podłączanie także innych akcesoriów. Wszystko dzięki 3 dodatkowym portom USB typu A (2 × USB 3.0 i 1 × USB 2.0) oraz 2 gniazdom mini jack na słuchawki, jak i mikrofon. Oszczędzaj czas i działaj efektywniej.

image
Dobierz ulubione podzespoły

Cenisz dużą liczbę nośników? Natec Helix pomieści w swoim wnętrzu aż 6 dysków! 3 miejsca na nośniki SSD 2.5”, 1 slot dla HDD 3.5”, a także 2 miejsca hybrydowe na dyski 2.5” / 3.5”. Jest też zatoka 5.25” np. na napęd optyczny typu DVD lub Blu-ray. Wewnątrz obudowy zamontujesz też kartę graficzną o maksymalnej długości 330 mm, jak i wieżowe chłodzenie procesora (do 148 mm). Otrzymujesz więc szerokie możliwości konfiguracji, a wszystko to w przystępnej cenie.

Cechy dodatkowe
image
Wsparcie dla płyt microATX i Mini-ITX

Dobierz odpowiednią płytę główną, procesor i nie obawiaj się o problemy z montażem. Przy niewielkich zewnętrznych wymiarach, obudowa Natec Helix zapewnia kompatybilność z płytami głównymi microATX i Mini-ITX. W połączeniu z dużą liczbą miejsc na dyski oraz sporą przestrzenią na kartę graficzną umożliwia to budowę wydajnego komputera do pracy czy rozrywki (np. multimedia).

image
W trosce o temperaturę podzespołów

Optymalny przepływ powietrza to istotny aspekt, o który zadbaliśmy w przypadku obudowy Natec Helix. Za wydmuchiwanie rozgrzanego powietrza poza komputer odpowiada m.in. zamontowany fabrycznie wentylator o średnicy 80 mm umieszczony w jej tylnej części. Oprócz tego, na przodzie oraz boku obudowy możesz zainstalować dodatkowe wentylatory o średnicy 120 mm. To szybkie i proste.

image