• OBUDOWA SSD ZEWNĘTRZNA NATEC RHINO M.2 NVME USB-C 3.1 GEN 2 ALUMINIUM

Symbol: Z32423
89.53
89.53
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969435429

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Dostęp do danych w każdej sytuacji

Natec Rhino M.2 NVMe to wytrzymała obudowa na nośniki SSD M.2 NVMe/PCIe, która zapewni Ci dostęp do danych zapisanych na Twoim dysku oraz ochroni go przed uszkodzeniami. Solidna i prosta konstrukcja to niejedyne zalety Natec Rhino. Wsparcie technologii UASP i TRIM zwiększa wydajność dysku, a brak konieczności instalowania sterowników pozwala korzystać z danych od razu po podłączeniu.

image
Cechy główne
image
Zamień swój nośnik M.2 NVMe/PCIe w dysk zewnętrzny

Chcesz korzystać z danych zapisanych na swoim nośniku SSD M.2 NMVe/PCIe? Z Natec Rhino M.2 NVMe staje się to możliwe. Ta niewielka obudowa pozwala korzystać z nośników z kluczem M o rozmiarach 2230, 2242, 2260 i 2280 i maksymalnej pojemności aż 2 TB.

image
Błyskawiczny transfer danych

Dzięki interfejsowi USB-C 3.2 Gen 2 x 1 nie musisz martwić się o szybkość przenoszenia danych. Może ona sięgać nawet 10 Gb/s. Wysoką wydajność gwarantuje też polecenie TRIM oraz protokół UASP, dzięki któremu urządzenie USB może wykonywać kilka poleceń w jednym czasie bez porzucania któregokolwiek z nich.

image
Wytrzymała i kompaktowa

Obawiasz się uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przenoszeniem dysku? Z Natec Rhino M.2 NVMe zabezpieczysz swój sprzęt. Zadba o to wytrzymała, w pełni aluminiowa obudowa oraz intuicyjny system montażu nośnika, który sprawia, że spoczywa on wewnątrz w pełni stabilnie.

Cechy dodatkowe
image
Po prostu podłącz

Z Natec Rhino M.2 NVMe Twoje dane są zawsze gotowe do pracy. Nie wymaga on instalacji żadnych sterowników. Wystarczy, że umieścisz w nim nośnik i podłączysz do swojego komputera. Po prostu.

image
Dodatkowe akcesoria w zestawie

W zestawie znajdziesz nie tylko dwa przewody (USB-C - USB-C, USB-A - USB-C), ale też śrubokręt i śrubkę montażową. Dzięki nim błyskawicznie zamontujesz swój nośnik. Nie potrzebujesz niczego więcej, aby móc w pełni wykorzystać potencjał Rhino M.2 NVMe.

image