• PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH 1M FIOLETOWY LANBERG

Symbol: Z33601
13.42
13.42
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969440133

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Typ złącza: LC, SC
Standard polerowania: UPC
Rodzaj włókna: OM4
Rodzaj światłowodu: wielomodowy (MM)
Średnica włókna: 50/125 µm
Konstrukcja przewodu: DUPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: < 0.20 dB
Tłumienność odbiciowa: > 30 dB
Temperatura pracy: -40 - 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 7.5 mm
Kolor: Fioletowy
Długość kabla: 1 m