• PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM ST/UPC-ST/UPC DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH 5M POMARAŃCZOWY LANBERG

Symbol: Z32808
19.58
19.58
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969437713

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Typ złącza: ST
Standard polerowania: UPC
Rodzaj włókna: OM2
Rodzaj światłowodu: wielomodowy (MM)
Średnica włókna: 50/125 µm
Konstrukcja przewodu: DUPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: < 0.20 dB
Tłumienność odbiciowa: > 30 dB
Temperatura pracy: -40 - 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 7.5 mm
Kolor: Pomarańczowy
Długość kabla: 5m