• PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0MM LSZH G657A1 2M ŻÓŁTY LANBERG

Symbol: Z32313
13.78
13.78
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969433197

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Typ złącza: LC
Standard polerowania: APC
Rodzaj włókna: G657A1
Rodzaj światłowodu: jednomowody (SM)
Średnica włókna: 9/125 µm
Konstrukcja przewodu: DUPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: < 0,20 dB
Tłumienność odbiciowa: > 60 dB
Temperatura pracy: -40 - 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 10mm
Kolor: Żółty
Długość kabla: 2m