• PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM LC/UPC-SC/APC DUPLEX 3.0MM LSZH G657A1 0.5M ŻÓŁTY LANBERG

Symbol: Z33577
12.84
12.84
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439953

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Typ złącza: SC, LC
Standard polerowania: APC, UPC
Rodzaj włókna: G657A1
Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)
Średnica włókna: 9/125 µm
Konstrukcja przewodu: DUPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: < 0,20 dB
Tłumienność odbiciowa: > 60 dB
Temperatura pracy: -40 - 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 10 mm
Kolor: Żółty
Długość kabla: 0.5 m