• PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM LSZH G657A1 5M ŻÓŁTY LANBERG

Symbol: Z32309
17.10
17.10
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969433173

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Typ złącza: SC, LC
Standard polerowania: UPC
Rodzaj włókna: G657A1
Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)
Średnica włókna: 9/125 µm
Konstrukcja przewodu: DUPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: < 0,20 dB
Tłumienność odbiciowa: > 60 dB
Temperatura pracy: -40 - 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 10 mm
Kolor: Żółty
Długośc kabla: 5m