• PODKŁADKA POD MYSZ FURY CHALLENGER XXL BLACK 800X400MM

Symbol: Z32214
44.27
44.27
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969435177

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

Graj i wygrywaj z Fury Challanger XXL

Szukasz podkładki, która zapewni Ci doskonały ślizg bez względu na sytuację? Challenger XXL to odpowiedź na potrzeby graczy, którym zależy na precyzji i dynamice. Dzięki gładkiej powierzchni model ten niweluje tarcie pomiędzy ślizgaczami a warstwą materiału, zapewniając płynność ruchu w każdym momencie.

 

Dodatkowo nie musisz obawiać się o to, że Twoja mysz nie zadziała na niej dobrze. Wierzchnia warstwa podkładki Challenger XXL zapewnia współpracę z każdym rodzajem sensora.

Wykonanie godne zwycięzcy

Gładkie i dobrze wyglądające brzegi podkładka Challenger XXL zawdzięcza precyzyjnemu cięciu laserowemu. Oprócz superszybkiej powierzchni gwarantuje też doskonałe właściwości przeciwpoślizgowe. Spód podkładki pokryto warstwą gumy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pozostanie w pełni nieruchoma w trakcie najbardziej dynamicznych akcji.

image
image

Niech nie ogranicza Cię miejsce

Podkładka Challenger XXL to mata przeznaczona dla tych graczy, którzy nie godzą się na kompromisy w postaci niewielkiej ilości miejsca. Rozmiar XXL sprawi, że z łatwością ułożysz na niej zarówno klawiaturę, jak i mysz. Duża przestrzeń to idealny wybór dla osób korzystających z niskich czułości (low-sense). Zapomnij o kończącej się podkładce bądź konieczności ustawiania wyższego dpi i graj, jak tylko chcesz.

Fury Challenger na polu bitwy

Nawet najlepsza mysz dla gracza nie zda egzaminu, jeśli nie dobierzesz do niej odpowiedniej maty. Podkładki Fury z serii Challenger zostały stworzone z myślą o graczach FPS. Wybierz idealny rozmiar dla siebie i zacznij rywalizację bez kompromisów.

image