• PODKŁADKA POD MYSZ NATEC CHIPMUNK CZARNA 230X200MM MEMORY FOAM

Symbol: Z22538
23.33
23.33
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969402940

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Postaw na komfort i pozbądź się bólu z Natec Chipmunk

Długa praca przed komputerem może dać się we znaki nie tylko oczom, ale i nadgarstkom. Dyskomfortu związanego z wielogodzinną obsługą klawiatury i myszy można na szczęście uniknąć, dobierając odpowiednią podkładkę. Postaw na ergonomiczne rozwiązanie i pozbądź się bólu nadgarstka z Natec Chipmunk  – materiałową podkładką z pianką memory foam dopasowującą się do kształtu nadgarstka.

image
Cechy główne
image
Podkładka, która zadba o Twój nadgarstek

Ergonomiczna podkładka Natec Chipmunk to gwarancja wygody. Poduszka pod nadgarstkiem - dzięki wypełnieniu z pianki memory foam idealnie dopasowuje się do kształtu i ułożenia dłoni użytkownika podczas pracy, zapamiętując ułożenie dłoni. Rozwiązanie to uwolni Cię od poczucia napięcia ręki i pomoże utrzymać dłoń w najzdrowszej dla niej pozycji.

image
Precyzja i komfort

Duża powierzchnia podkładki ułatwia swobodną kontrolę kursora. Zapomnij o gwałtownych i wielokrotnych ruchach myszką w celu przewijania treści na monitorze - z Natec Chipmunk będziesz pracował jeszcze sprawniej, a wszystko to bez nadmiernego przeciążania ręki.

image
Pracuj tak, jak lubisz

Nie ma znaczenia czy preferujesz mysz laserową, czy bliżej Ci do urządzeń z sensorem optycznym. Gładka tkanina wierzchnia zapewnia wysoką precyzję śledzenia Twojego ruchu, niezależnie od wybranego rodzaju urządzenia.

Cechy dodatkowe
image
Jeszcze stabilniej

Chwyt myszy powinien być pewny, a podkładka stabilna. Dzięki spodniej warstwie antypoślizgowej korzystanie z Natec Chipmunk jest wygodne i komfortowe - niezależnie od podłoża, na którym zdecydujesz się pracować.

image
W pełni profesjonalna

Do produkcji wierzchniej strony podkładki użyta została łatwa w czyszczeniu tkanina. Jeśli lubisz proste i schludnie wyglądające akcesoria, granatowa Natec Chipmunk będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. 

image