• PODKŁADKA POD MYSZ NATEC COLORS SERIES VIVA MAGENTA 300X250MM

Symbol: Z33452
19.43
19.43
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443387

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Wyzwól kreatywność z Natec Colors Series

Wyposaż swoje stanowisko w unikalną podkładkę Natec z serii Colors i przełam rutynę. Natec Colors Series w kolorze Viva Magenta to nie tylko elegancja, ale też wysoka jakość tkaniny, która sprawia, że korzystanie z myszy jest jeszcze przyjemniejsze. Co więcej, dzięki optymalnej wielkości bez trudu wkomponujesz ją w niewielką powierzchnię roboczą, jak i duże przestrzenie.

image
Cechy główne
image
Postaw na Viva Magenta - najmodniejszy kolor 2023 według Pantone

Wybierz podkładkę Natec Colors Series w kolorze Viva Magenta - najmodniejszym odcieniu 2023 roku według Instytutu Pantone. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą upiększyć swoje stanowisko, dodać mu stylu, a jednocześnie wyzwolić swoją kreatywność. Wolisz klasykę? Nie martw się - wśród wielobarwnych modeli Stony Grey, Misty Rose, Viva Magenta znajdziesz też elegancję w wydaniu Obsidian Black.

image
Praca może być przyjemniejsza

Szukasz podkładki, która pozwoli Ci na gładkie przesuwanie myszy i nie wpłynie negatywnie na jej precyzję? Jeśli tak, to Natec Colors Series Viva Magenta jest dla Ciebie. Jej powierzchnia zapewnia doskonały ruch bez względu na rodzaj ślizgaczy. Zapomnij też o irytującym przemieszczaniu się podkładki po powierzchni blatu. Natec Colors Series Viva Magenta wyposażyliśmy w antypoślizgową gumę, która zadba o to, aby podkładka pozostała na swoim miejscu bez względu na to, co robisz.

Cechy dodatkowe
image
Poczuj swobodę

Nie musisz obawiać się o to, że Natec Colors Series Viva Magenta nie zmieści się na Twoim biurku. Jej wymiary (300 x 250 x 2,5 mm) czynią ją doskonałą zarówno dla osób szukających średnich rozmiarów podkładek, jak i tych, którzy oczekują nieco większej swobody w działaniu.

image
Zero wilgoci. I strzępienia

Wybierając Natec Colors Series Viva Magenta możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania I wytrzymałość, która pozwoli Ci korzystać z podkładki przez długi czas. Oprócz wodoszczelnej warstwy wierzchniej możesz też liczyć na pełne obszycie. Wystające nitki i strzępiące się krawędzie? To już Cię nie dotyczy.

image
Zapomnij o ograniczeniach

Wolisz mysz z sensorem optycznym? A może korzystasz z modelu wyposażonego w system laserowy? Z Natec Colors Series Viva Magenta nie ma to znaczenia. Bez trudu współpracuje ona z każdym rodzajem myszki. Zobacz, jakie to wygodne.

image