• PODKŁADKA POD MYSZ NATEC EVAPAD CZARNA 235X205MM 10-PACK

Symbol: Z33149
21.39
21.39
opak.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439175

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Podkładka zapewniająca komfortową pracę

Natec Evapad Black to podkładka o wymiarach 235 x 205 x 2 mm, która umożliwia swobodę pracy również na mniejszych przestrzeniach. Dzięki przyjemnej w dotyku powierzchni oraz antypoślizgowej warstwie spodniej, praca z nią będzie komfortowa. Zwiększ swoją efektywność dzięki Natec Evapad Black.

image
CECHY GŁÓWNE
image
Jeszcze wygodniejsze korzystanie z myszy

Natec Evapad Black zaprojektowana została z myślą o użytkownikach, którzy poszukują wygodnych rozwiązań biurowych w przystępnej cenie. W przypadku tej podkładki korzystanie z myszy jest komfortowe dzięki wierzchniej warstwie z gładkiej tkaniny w kolorze czarnym. Wpływ na efektywność pracy ma również niski profil - jej grubość to zaledwie 2 mm.

image
Pracuj, gdzie tylko chcesz

Wymiary Natec Evapad Black to zaledwie 235 x 205 mm. Oznacza to, że podkładkę tę będziesz w stanie rozłożyć praktycznie wszędzie. Jest to więc idealne rozwiązanie przede wszystkim dla użytkowników, którzy preferują korzystanie z tego typu akcesorium, ale nie posiadają zbyt wiele wolnego miejsca na biurku.

CECHY DODATKOWE
image
Stabilnie, jak nigdy dotąd

Używając Natec Evapad Black nie musisz obawiać się uciążliwego przesuwania podkładki przy dynamicznych ruchach myszką. Evapad zawdzięcza to warstwie spodniej, której właściwości antypoślizgowe wpływają na idealne przyleganie do powierzchni biurka. Dzięki temu podkładka jest niezawodna podczas realizowania każdego zadania.

image
Bez ograniczeń

W przypadku Natec Evapad Black nie ma znaczenia, w jaki sensor jest wyposażona Twoja mysz. Dzięki specjalnie przygotowanym warstwom, z Natec Evapad bez trudu mogą współpracować zarówno sprzęty wyposażone w czujnik optyczny, jak i laserowy.

image