• PODKŁADKA POD MYSZ NATEC MARMOT GRANATOWA ŻELOWA

Symbol: Z33907
22.35
22.35
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969444636

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Praca może być wygodna z Natec Marmot

Długa praca przed komputerem może dać się we znaki nie tylko oczom, ale i nadgarstkom użytkownika. Dyskomfortu związanego z wielogodzinną obsługą klawiatury i myszy można na szczęście uniknąć, dobierając odpowiednią podkładkę dla akcesoriów. Postaw na ergonomiczne rozwiązanie i pozbądź się bólu ręki z Natec Marmot.

image
CECHY SZCZEGÓLNE
image
Marmot zadba o Twój nadgarstek

Ergonomiczna podkładka Natec Marmot to gwarancja wygody. Poduszka pod nadgarstkiem - dzięki żelowemu wypełnieniu - dopasowuje się do kształtu i ułożenia dłoni użytkownika podczas pracy. Rozwiązanie to uwolni Cię od poczucia napięcia i bólu ręki oraz pomoże utrzymać dłoń w najzdrowszej dla niej pozycji.

image
Działaj komfortowo i precyzyjnie

Duża powierzchnia podkładki ułatwia swobodną kontrolę kursora na ekranie. Zapomnij o gwałtownych i wielokrotnych ruchach myszką w celu przewijania treści na monitorze - z Natec Marmot będziesz pracował sprawniej i efektywniej, bez nadmiernego przeciążania ręki.

image
Pracuj tak, jak lubisz

Nie ma znaczenia czy preferujesz mysz laserową, czy bliżej Ci do urządzeń z sensorem optycznym. Gładka tkanina wierzchnia zapewnia wysoką precyzję śledzenia Twojego ruchu kursorem, niezależnie od wybranego rodzaju urządzenia.

DODATKOWE CECHY
image
Podkładka przedłużeniem ręki

Chwyt myszy powinien być pewny, a podkładka stabilna. Dzięki spodniej warstwie antypoślizgowej korzystanie z Natec Marmot jest wygodne i komfortowe - niezależnie od podłoża, na którym zdecydujesz się pracować.

image
Zadbaj o profesjonalny wygląd stanowiska

Do produkcji wierzchniej strony podkładki użyta została łatwa w czyszczeniu tkanina. Jeśli lubisz proste i schludnie wyglądające akcesoria, granatowa Natec Marmot będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. 

image