• SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE AUDICTUS EXPLORER 2.0 Z MIKROFONEM SZARE

Symbol: Z28721
53.47
53.47
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969420746

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

AUDICTUS EXPLORER 2.0

Szkoda czasu na nudę! Poznawaj miejsca i ludzi, doświadczaj nowych doznań i poszerzaj własne horyzonty! Nawet jeśli zawędrujesz na koniec świata, niech zawsze towarzyszy Ci muzyka! Ciesz się dźwiękiem ulubionych i zupełnie nowych utworów dzięki słuchawkom AUDICTUS Explorer 2.0 - doskonałego sprzętu do odkrywania muzycznej strony życia!

image

LICZY SIĘ JAKOŚĆ

Jeśli muzyka ma dodać Ci energii i nastawić pozytywnie na cały dzień, to dźwięk płynący ze słuchawek musi być najwyższej klasy. W przypadku AUDICTUS Explorer 2.0 gwarancją wysokiej jakości są neodymowe przetworniki o średnicy 9mm.

image
image

ROZMAWIAJ WYGODNIEJ

Jesteś w trasie, uważnie studiujesz mapę i nagle słyszysz dzwonek telefonu? A może dźwigasz bagaże i nie masz jak sięgnąć po dzwoniącego smartfona? Nie szkodzi! AUDICTUS Explorer 2.0 wyposażone są w mikrofon, umożliwiającą swobodną rozmowę, a dzięki wbudowanemu w słuchawki przyciskowi możesz także wygodnie odbierać połączenia przychodzące. 

image

NA KAŻDĄ TRASĘ

Na podróż zabierasz wyłącznie sprzęt, który jest w stanie znieść trudy każdej wędrówki? W takim razie AUDICTUS Explorer 2.0 to idealny wybór! Ciesz się muzyką bez ograniczeń: mocny kabel w nylonowym oplocie i wytrzymały kątowy Mini Jack gwarantują długą żywotność sprzętu.

image
image

Z KLASĄ

Odkrywaj muzykę z klasą! AUDICTUS Explorer 2.0 wyróżniają się stylowym, nowoczesnym designem i metalowym wykończeniem zewnętrznej części obudowy. Co więcej, możesz wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych, która Twoim zdaniem lepiej do Ciebie pasuje!

DOPASOWANE DO CIEBIE

To nie Ty masz się dopasowywać do sprzętu, ale on do Ciebie. Dlatego AUDICTUS Explorer 2.0 posiadają sylikonowe wkładki o 3 rozmiarach, które same dostosowują się do Twoich potrzeb. Dodatkowo możesz sięgnąć po wersję słuchawek AUDICTUS Explorer 2.0 z nowoczesnym złączem Type-C.

image
image