• SŁUCHAWKI NAUSZNE AUDICTUS CHAMPION PRO BEZPRZEWODOWE Z MIKROFONEM CZARNE

Symbol: Z32159
171.35
171.35
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969434774

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner
Banner

Audictus Champion Pro to uniwersalny, bezprzewodowy zestaw, który wyróżnia się nie tylko szczegółowym brzmieniem, ale też wygodą i funkcjonalnością godną każdego miłośnika audio. Słuchaj ulubionej muzyki, rozmawiaj przez wbudowany mikrofon i korzystaj z zestawu nawet do 50 godzin. Wyraź siebie z Audictus Champion Pro.

image

JESZCZE LEPSZE BRZMIENIE

Zobacz, jak dobrze mogą brzmieć Twoje ulubione utwory. Wszystko dzięki 40-mm przetwornikom zestrojonym tak, aby spełnić oczekiwania zarówno fanów delikatnego, czystego brzmienia, jak i dynamicznego, instrumentalnego uderzenia ze słyszalną przestrzenią. Bez względu na to, które preferujesz, z Audictus Champion Pro dostarczy Ci wielu emocji.

image

WIĘCEJ ULUBIONEJ MUZYKI

Korzystając z Audictus Champion Pro możesz liczyć na 50 godzin odsłuchu. Jest to możliwe nie tylko dzięki odpowiednio zoptymalizowanej elektronice, ale także technologii Bluetooth 5.0 wyróżniającej się niskim zapotrzebowaniem na energię. Dłuższy czas działania to więcej ulubionej muzyki i brak konieczności ciągłego ładowania zestawu. Co więcej, dzięki funkcji szybkiego uzupełniania energii wystarczy zaledwie 10 minut, aby słuchawki były gotowe do pracy nawet przez 15 godzin.

image

ZŁÓŻ SŁUCHAWKI I ZAPAUZUJ MUZYKĘ

Nie musisz więc sięgać po smartfon, aby zatrzymać nagranie bądź zakończyć połączenie. Wszystko dzięki unikalnej funkcji automatycznej pauzy. Wystarczy, że przekręcisz muszle słuchawek, aby ją aktywować.

image

DODATKI, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

Oprócz słuchawek Audictus Champion Pro w zestawie znajdziesz nie tylko przewód USB-C, przy pomocy którego naładujesz zestaw, ale również dodatkową parę nauszników oraz przewód 3.5 mm, jeśli zechcesz podłączyć słuchawki przewodowo. Korzystaj z niego tak, jak chcesz. Bez ograniczeń.

image

POCZUJ SWOBODĘ

Masz dość przewodów, ale zależy Ci na stabilnym połączeniu? Audictus Champion Pro to zestaw, który korzysta z najnowszego standardu Bluetooth 5.0. Zapewnia on nie tylko dwa razy większy transfer od Bluetooth 4.2, ale też znacznie większy zasięg. Dzięki niej bez trudu sparujesz Audictus Champion Pro z dwoma urządzeniami jednocześnie. Korzystaj z zestawu niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś. Bez przerw w połączeniu.

image

ROZMAWIAJ Z KIM TYLKO ZECHCESZ

Z myślą o Twoim komforcie, Audictus Champion Pro wyposażyliśmy we wbudowany mikrofon, który umożliwi Ci komunikację w każdej sytuacji. Odbieraj i wykonuj połączenia bez ściągania słuchawek z głowy, po prostu.

image

PEŁEN KOMFORT

Wygoda to jeden z najważniejszych aspektów każdych słuchawek. Traktujemy ją naprawdę poważnie, dlatego Audictus Champion Pro zaprojektowaliśmy tak, aby zawsze gwarantowały pełny komfort. Wpływa na to nie tylko ich wokółuszna konstrukcja, ale też niewielka waga (zaledwie 208 gramów) i miękkie materiały, z których zbudowano wewnętrzną część pałąka i nausznice. Dodatkowa para nauszników pozwoli Ci dopasować słuchawki do własnych potrzeb. Dzięki temu słuchanie ulubionej muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze.

image

ZABIERZ JE WSZĘDZIE, GDZIE ZECHCESZ

Audictus Champion Pro są nie tylko lekkie i wygodne. Ich wytrzymała konstrukcja jest w pełni składana. Oznacza to, że z łatwością zaoszczędzisz miejsce i włożysz je nawet do niewielkiej kieszeni plecaka.

image
image