• SPRAY DO CZYSZCZENIA EKRANÓW NATEC RACCOON MINI SCREEN CLEANER 15ML

Symbol: Z31385
12.78
12.78
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969431650

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Utrzymanie czystości łatwe, jak nigdy wcześniej!

Natec Raccoon Screen Cleaner to zestaw, który pomoże w szybki sposób pozbyć się zabrudzeń z powierzchni ekranów telefonów, tabletów, monitorów oraz innych urządzeń wyposażonych w wyświetlacz. Praktyczna buteleczka pokryta powłoką z mikrofibry pozwoli na precyzyjne i szybkie czyszczenie powierzchni bez ryzyka powstania zarysowań.

image
Cechy
image
Efektywne czyszczenie

Specjalna formuła płynu czyszczącego pozwoli w krótkim czasie pozbyć się brudu, kurzu i tłustych odcisków palców z powierzchni ekranu. Co więcej, działanie antystatyczne zapobiegnie gromadzeniu się kurzu, co zapewni czystość przez dłuższy czas.

image
Bezpieczny i praktyczny

Płyn czyszczący jest wolny od alkoholu i amoniaku przez co niezwykle bezpieczny dla otoczenia, a przy tym delikatny dla czyszczonej powierzchni. Praktyczna buteleczka ze zintegrowaną ściereczką z mikrofibry sprawia, że czyszczenie ekranu jest szybkie, precyzyjne i bez smug. 

image
Kompaktowe wymiary

Raccoon Screen Cleaner dzięki swoim kompaktowym wymiarom idealnie sprawdzi się w podróży. Kieszonkowy rozmiar produktu pozwoli mieć go zawsze pod ręką, dzięki czemu ubrudzony ekran już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem.

image