• STACJA DOKUJĄCA HDD NATEC KANGAROO SATA 2.5"/3.5" USB 3.0 + ZASILACZ

Symbol: Z23208
88.40
88.40
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969407891

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

PODRĘCZNA I FUNKCJONALNA

Oszczędzaj swój czas i chroń dane z nową stacją dokującą Natec Kangaroo! Stacja dokująca jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest szybkie i proste operowanie danymi zapisanymi na dyskach SSD lub HDD bez konieczności montowania dysków w komputerze.  Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku laptopów, w których nie ma fizycznej możliwości podłączenia dodatkowych dysków SSD/HDD.

image
image

ZARZĄDZAJ DANYMI W PROSTY SPOSÓB

Stacja dokująca Natec Kangaroo jest niewielkim urządzeniem, które umożliwi użytkownikowi w prosty i szybki sposób kopiowanie, archiwizowanie, usuwanie lub odzyskiwanie danych ze starych dysków jedynie po podłączeniu stacji do komputera za pomocą złącza USB. Natec Kangaroo jest też idealnym rozwiązaniem dla firm, które mogą wykorzystać stacje do szybkiej i sprawnej archiwizacji danych, bez konieczności inwestowania w droższe urządzenia typu NAS. 

SZYBKA I KOMPATYBILNA

Natec Kangaroo podłączamy do komputera za pośrednictwem portu USB 3.0, który umożliwia transfer danych z prędkością do 5Gbps (Super-speed). Urządzenie jest wstecznie kompatybilne z USB 2.0 i 1.0. Stacja obsługuje dyski 2.5 i 3.5 cala z interfejsem SATA I/II/III.  Urządzenie jest kompatybilne z większością obecnie dostępnych wersji systemu Windows i iOS oraz wykorzystuje funkcję Plug&Play, a zatem nie wymaga instalacji sterowników.

image
image

PROSTA I PRAKTYCZNA

Korzystanie z Natec Kangaroo jest bardzo proste! Dzięki konstrukcji przypominającej toster, dysk montujemy beznarzędziowo.  Możemy go wkładać i wyjmować ze stacji w trybie Hot Swap. Po podłączeniu urządzenia za pomocą portu USB nowy dysk pojawi się jako dostępny na komputerze. Po podłączeniu stacji do telewizora można też wykorzystać stację jako odtwarzacz multimediów: video, zdjęć, muzyki. Produkt cechuje nowoczesny design i ergonomiczny kształt, dzięki którym stacja nie zajmuje dużo miejsca i pasuje na każdym biurku, zarówno w domu, jak i w biurze.