• TESTER PRZEWODÓW LAN RJ45, RJ12, RJ11, COAXIAL Z FUNKCJĄ LOKALIZATORA IDENTYFIKATORA LANBERG NT-0501

Symbol: Z21863
111.63
111.63
opak.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969404357

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image

Tester okablowania z identyfikatorem par kabli Lanberg to wielofunkcyjne urządzenie do skanowania oraz testowania przewodów w sieciach telekomunikacyjnych. Urządzenie jest nieodzownym narzędziem każdego instalatora. Pomaga w znaczącym stopniu zaoszczędzić czas w poszukiwaniu i weryfikacji par przewodów sieciowych jak i elektrycznych. Urządzenie lokalizuje, weryfikuje połączenia i wykrywa ewentualne problemy z zwarciami lub niepoprawnymi połączeniami par. Dzięki powyższemu urządzeniu odnajdziesz przewody w większości rodzajów obsługiwanych terminali jak przełączniki, routery, PC, patch panele, gniazda podtynkowe, natynkowe. Głównym przeznaczeniem tego narzędzia jest:

- Lokalizacja poszukiwanych przewodów.
- Weryfikacja i identyfikacja przewodów oraz ich stanu.
- Pomiar oraz test ciągłości przewodów.
- Poszukiwanie oraz weryfikacja zwartych przewodów.

Urządzenie znajdzie zastosowanie w telekomach, kafejkach internetowych, firmach inżynierskich, sieciach internetowych, elektrycznych, serwerowniach, zarówno w małych, jak i średnich firmach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemów alarmowych, przeciwpożarowych, kontroli dostępu oraz systemów monitoringu CCTV i IP. Tester posiada wiele praktycznych funkcji takich jak:

- Funkcja testowania otwartych obwodów lub zwarć.
- Funkcja testowania poziomu prądu stałego.
- Funkcja odnajdywania i zestawienia przewodów.
- Funkcja automatycznego i szybkiego skanowania.
- Funkcja słuchawki.
- Funkcja regulacji głośności.
- Funkcja podświetlająca.

Wraz z testerem (nadajnik i odbiornik) dołączone są akcesoria takie jak kabel telefoniczny RJ-11, ethernetowy RJ-45, kabel z zaciskami szczękowymi (typ krokodyl), słuchawki.

Specyfikacja

Typ Sieciowe
Sygnalizacja pracy Dioda LED
Kolor Czarny, Czerwony
Zasilanie Bateria 9V
Waga 72 g
image