• TORBA DO LAPTOPA NATEC DOBERMAN 15.6" CZARNA

Symbol: Z20827
63.10
63.10
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969402643

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Poznaj Natec Doberman 15,6"

Poznaj Natec Doberman 15,6” – torbę, która pomoże Ci przenieść nie tylko laptopa o maksymalnej przekątnej 15,6”, ale i akcesoria oraz dokumenty. Bezpieczeństwo? Zadba o nie Anti-Shock System™ - sztywna rama chroniąca boki torby. Całości dopełnia wzmocniona i miękka rączka oraz w pełni regulowany pasek z metalowymi uchwytami. Miej to co najważniejsze zawsze przy sobie z Natec Doberman 15,6”.

image
Cechy główne
image
Bezpieczny, jak nigdy dotąd

Podróżuj z laptopem i ochroń go przed uszkodzeniami z Natec Doberman 15,6”, którą wyposażyliśmy w Anti-Shock System™ - sztywną ramę umieszczoną po bokach komory głównej, chroniącą sprzęt przed uderzeniem. Co więcej, obecny we wnętrzu pasek stabilizujący zapobiegnie przesuwaniu się laptopa nawet w dynamicznych sytuacjach.

image
Nie tylko laptop

Jeśli korzystasz z dodatkowych akcesoriów, Natec Doberman 15,6” pozwoli Ci zabrać je ze sobą. Siatkowe kieszenie umieszczone wewnątrz komory głównej oraz przednia komora zmieszczą np. dokumenty, ulubioną mysz, multiport, przenośny dysk czy powerbank. Długopisy oraz wizytówki przechowasz z kolei w specjalnym organizerze. W Natec Doberman 15,6” wszystko ma swoje miejsce.

Cechy dodatkowe
image
Noś tak, jak lubisz

Dopasuj Natec Doberman 15,6” do własnych preferencji i wyreguluj ją tak, aby zapewniała pełen komfort nawet w trakcie wielogodzinnej podróży. Pozwoli na to regulowany, odpinany pasek na ramię zakończony metalowymi, wytrzymałymi uchwytami. Wolisz przenosić torbę w klasyczny sposób? Bez obaw. Umożliwi Ci to wzmocniona, miękka rączka. Co więcej, gumowe nóżki, które znajdziesz na spodzie torby ochronią materiał przed zabrudzeniem i zamoczeniem.

image
Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne

Niewielka torba, wielkie możliwości. Chcesz dopasować ją do własnego stylu? Zrobisz to z łatwością dzięki systemowi Trolley. Pozwoli Ci on zamontować Natec Doberman 15,6” na uchwycie teleskopowym swojej walizki.

image