• TORBA DO LAPTOPA NATEC WALLAROO 2 15.6" CZARNA Z MYSZKĄ BEZPRZEWODOWĄ CZARNĄ

Symbol: Z33371
49.65
49.65
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439762

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Komfort i wydajniejsza praca. Oto Natec Wallaroo 2

Wydajniejsza praca i bezpieczeństwo w podróży. Właśnie to możesz zyskać z Natec Wallaroo 2 – zestawem 2 w 1 składającym się z wygodnej torby na laptopa o maksymalnej przekątnej 15,6” i bezprzewodowej myszy z sensorem optycznym o maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Postaw na niezbędne akcesoria i spraw, aby codzienna praca z laptopem była jeszcze łatwiejsza.

image
Cechy główne
image
Z myślą o bezpieczeństwie

Nie umiesz rozstać się ze swoim laptopem nawet w podróży? Wybierając Natec Wallaroo 2 zyskujesz nie tylko komfort, ale i pewną ochronę za sprawą torby stworzonej z wytrzymałego materiału wypełnionego pianką, która zamortyzuje wstrząsy i zabezpieczy sprzęt przed otarciami. Bezpieczne podróżowanie z laptopem? Z Natec Wallaroo 2 to łatwiejsze niż sądzisz.

image
Nie tylko laptop

Z torbą zestawu Natec Wallaroo 2 możesz zabrać ze sobą więcej niż tylko laptopa czy dokumenty. Pomoże Ci w tym przednia kieszeń na akcesoria biurowe. Mysz, powerbank, dysk zewnętrzny? A może telefon lub portfel? Bez trudu zmieścisz je wewnątrz swojej torby.

image
Noś, jak zechcesz

Noś torbę Natec Wallaroo 2 tak, jak Ci wygodnie. Ułatwi to regulowany pasek na ramię i specjalna rączka zapewniająca pewny chwyt.

image
Pracuj efektywniej

Wiesz, że korzystanie z myszy może podnieść Twoją efektywność? Dzięki niej wykonywanie codziennych czynności trwa krócej. Co więcej, mysz zestawu Natec Wallaroo 2 wyposażyliśmy w sensor optyczny zdolny działać w trzech rozdzielczościach (800, 1200, 1600). Nie musisz też przejmować się zbędnymi kablami. Połącz mysz z laptopem dzięki radioodbiornikowi 2,4 GHz, który oferuje zasięg nawet do 10 m i ciesz się swobodą.

image
W trosce i komfort i wytrzymałość

Nie pozwól, aby ból nadgarstka obniżył Twoją wydajność. Mysz, którą znajdziesz w zestawie Natec Wallaroo 2 zaprojektowaliśmy tak, aby wspierała ułożenie Twojej dłoni. Liczne wyprofilowania sprawią, że nie narazisz jej na urazy nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. Nie musisz też obawiać się o jej wytrzymałość. Dzięki przełącznikom o długiej żywotności i dobremu spasowaniu zostanie ona z Tobą na dłużej.

image