• UPS POWERWALKER VFI 10000 AT ON-LINE 10000VA TERMINAL USB-B RS-232 LCD TOWER

Symbol: Z33855
7743.10
7743.10
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4260074984743

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Współczynnik mocy PF na poziomie 0.9 i wysoka wydajność energetyczna, zapewniają długi czas podtrzymania zasilania, który dodatkowo może być przedłużony przy użyciu modułu bateryjnego (nr. katalogowy 10134074 ). Całość została umieszczona w obudowie Tower na kółkach z przejrzystym ekranem LCD i możliwością dodatkowego rozszerzenia funkcjonalności przy użyciu: karty  komunikacyjne (np. SNMP), modułów Baterry Pack i innych opcjonalnych akcesoriów.

image
image

Wydajna, konfigurowalna ładowarka

Wydajność i elastyczność to cechy, które przyświecają UPS-om VFI 6000 AT oraz VFI 10000 AT. Tak jest też w przypadku inteligentnej selektywnej ładowarki z opcją konfiguracji prądu 1/2/4A, dostosowanej do ilości zastosowanych modułów Battery Pack.

Użytkownicy z łatwością dostosują parametry ładowania akumulatorów za pomocą intuicyjnego wyświetlacza LCD. Dzięki tej funkcji mają pewność, że proces ładowania jest dobrany do aktualnych potrzeb, co zapewnia optymalne wykorzystanie mocy.

Kompatybilność z generatorami prądotwórczymi


UPSy VFI 6000-10000 AT oferują wsparcie dla agregatów prądotwórczych*, przyjmując częstotliwość w przedziale od 40 Hz do 70 Hz i dystrybuując ją w bardziej odpowiedniej dla większości urządzeń częstotliwości 50 Hz. Dzięki temu wrażliwe urządzenia są chronione przed nieprawidłowym działaniem podczas pracy z generatorem i posiadają idealny prąd potrzebny do ich działania.

*Zaleca się wybór generatora z pełną falą sinusoidalną na wyjściu. Jego moc powinna być równa lub większa od pojemności UPS (zwłaszcza jeżeli obciążenie jest wysokości 80% mocy znamionowej UPS).

image
image

Wbudowany bypass serwisowy (MBS)

Głównym celem wbudowanego Bypassu Serwisowego (MBS) jest umożliwienie bezproblemowego utrzymania ciągłości zasilania podczas konserwacji, naprawy lub wymiany samego zasilacza awaryjnego. Dzięki temu, użytkownicy mogą dokonywać serwisu lub modernizacji systemu, nie narażając podłączonych urządzeń na przerwę w dostawie energii.
Przykładowo podczas wymiany akumulatorów bypass serwisowy pozwala na bezpieczne i płynne przełączenie na zasilanie sieciowe podczas procesu wymiany, eliminując ryzyko przerw w dostawie energii dla kluczowych urządzeń.
Dzięki tej funkcjonalności UPS staje się wszechstronnym narzędziem, gotowym dostosować się do wszelkich potrzeb serwisowych i utrzymania niezawodności w każdym momencie.

Bogata oferta akcesoriów

W ofercie producenta znajdują się dodatkowe akcesoria, które pomogą Tobie rozszerzyć funkcjonalność UPS. Dzięki modułowi Battery Pack (nr. katalogowy 10134074) można znacznie zwiększyć czas autonomii bateryjnej UPS-ów
VFI 6000-10000 AT. 

Zasilacze awaryjne posiadają gniazdo do kart komunikacyjnych (SNMP, Modbus, AS400) które pomogą przykładowo z zarządzaniem działania UPS pod sieci LAN w firmie, integracją UPS z systemem automatyki przemysłowej oraz więcej.

Dopasuj UPS do swoich potrzeb i pozwól mu sprostać Twoim oczekiwaniom!

image
image