• UPS POWERWALKER VI 1200 CSW FR LINE-INTERACTIVE 1200VA 4X 230V PL USB-B 2X USB ŁADOWARKA

Symbol: Z29509
1170.59
1170.59
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4260074981841

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

VI 1200 CSW

Doskonały UPS przeznaczony do pracy z nawet najbardziej wymagającym sprzętem. Elegancka obudowa kryje w sobie precyzyjne układy. Są one zdolne do oddania czystej fali sinusoidalnej na wyjściu i nie tracą przy tym na wydajności samego zasilacza. Projektowany z myślą o wygodnej i intuicyjnej obsłudze, posiada wbudowany wyświetlacz LCD dzięki któremu nawet niedoświadczony użytkownik z łatwością odczyta stan UPS.

Z zasilaczem awaryjnym PowerWalker nie musisz obawiać się utraty zasilania w sieci. Kiedykolwiek  zabraknie prądu, UPS dzięki wyspecjalizowanym układom natychmiastowo zmieni tryb pracy na zasilanie z baterii, zapewniając nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej. Przełączenie źródła zasilania będzie całkowicie nieodczuwalne, w wyniku czego możesz pracować bez przeszkód, a jedyną oznaką braku zasilania, będzie sygnał dźwiękowy z UPSa.

image
image

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Zasilacz awaryjny świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Pozwoli na dokończenie pracy, spotkania internetowego czy oglądania ulubionego filmu kiedykolwiek zabraknie prądu. Jeżeli kiedykolwiek zajdzie potrzeba wymiany baterii w urządzeniu, wystarczy jedynie zdjąć przednią część obudowy, odłączyć i wyjąć stare baterie, a na ich miejsce włożyć nowe.

Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD, który optymalizuje obsługę urządzenia możesz w intuicyjny sposób monitorować pracę sprzętu. Przejrzyste oznaczenia pozwolą na bezproblemowe odczytywanie informacji takich jak: napięcie na wyjściu urządzenia, stan baterii czy aktualny tryb pracy.

Pełna fala sinusoidalna

Za każdym razem kiedy UPS przechodzi w tryb zasilania awaryjnego z baterii, generowany jest prąd przemienny o kształcie pełnej sinusoidy, który następnie jest używany do podtrzymania podłączonych urządzeń. Jest to źródło zasilania identyczne jak to otrzymywane z sieci elektrycznej, dzięki czemu idealnie nadaje się do bezproblemowego działania każdego urządzenia. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zasilenia nawet najbardziej wrażliwych układów, które potrzebują możliwie najstabilniejszego źródła zasilania.

 

image

Dzięki szerokiej gamie zastosowań, zasilacze awaryjne serii VI CSW sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. W przestrzeni domowej podtrzymają zasilanie pieca CO lub umożliwią działanie bramy garażowej, a w biurze zasilą urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki laserowe. Dodatkowymi obszarami zastosowań są m. in. akwarystyka, systemy monitoringu i bezpieczeństwa czy urządzenia z silnikami elektrycznymi.

image

Wykonanie w technologii Line-Interactive

Dzięki zastosowaniu technologii Line-Interactive wspieranej układem AVR, VI 1200 CSW jest w stanie znacznie poprawić jakość napięcia wyjściowego, dzięki czemu podłączone urządzenie będzie działać bez niepotrzebnych zakłóceń. AVR wykorzystując autotransformator eliminuje wszelkie wahania napięcia w zakresie od 207 V do 243 V. Kiedykolwiek ten przedział zostanie przekroczony, UPS przejdzie na tryb zasilania bateryjnego, zachowując ciągłość dostaw prądu o prawidłowych parametrach. 
Krótki czas przełączania wynoszący 6 ms zapewni, że nawet wrażliwe urządzenia nie odczują nagłego zaniku prądu. Ryzyko nieprawidłowego działania, wyłączenia urządzenia czy nawet jego trwałego uszkodzenia jest całkowicie zniwelowane.

image
image

Duża liczba portów

UPS wyposażony jest w 4 gniazda polskie. Każde z nich gwarantuje ochronę przeciwprzepięciową dla podłączonego sprzętu, chroniąc go przy tym przed skokami napięcia w sieci elektrycznej. Dodatkowo, dwa gniazda zapewniają podtrzymanie urządzeń w przypadku braku zasilania, co pozwala sprzętom na nieprzerwane działanie.

Dodatkowo, UPS wzbogacono o dwa porty RJ-45(wejście/wyjście) chroniące przed przepięciami na linii Ethernet, które mogłyby powstać np. na wskutek uszkodzenia instalacji energetycznej, a w wyniku których podłączone urządzenie zostałoby bezpowrotnie uszkodzone.

image
image

Znajdujący się na froncie urządzenia Porty USB-A (2.1 A) mogą być z powodzeniem wykorzystane do zasilania i ładowania urządzeń takich jak telefony, powerbanki, czy słuchawki bezprzewodowe.  Oszczędzamy w ten sposób porty w naszym komputerze, a do uzupełnienia baterii w  mobilnym  sprzęcie wykorzystujemy stację ładującą w postaci UPSa.

Wsparcie dla USB HID

Przejmij pełną kontrolę nad stanem systemu zasilania awaryjnego dzięki wsparciu dla USB HID, który jest podstawowym sterownikiem do monitorowania statusu urządzeń w najpopularniejszych systemach (Windows, Linux, Mac OS). Dzięki temu obsługa UPS jest łatwa i bezproblemowa. Nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie, a zasilaczem awaryjnym możemy zarządzać z poziomu naszego komputera, w podobny sposób jak baterią w laptopie.

image
image

Dodatkowa kontrola

Jeżeli zajdzie potrzeba jeszcze dokładniejszej konfiguracji UPS lub jego stałego monitorowania, producent dostarczył dedykowane oprogramowanie do urządzenia o nazwie ViewPower. Oprogramowanie jest dostępne dla każdego popularnego systemu operacyjnego w wielu wersjach językowych i zapewnia:

  • Możliwość monitorowania wielu urządzeń na raz
  • Wykresy analizy mocy, historie danych UPS i jej wykres (napięcie, częstotliwość, obciążenie, naładowanie baterii)
  • Powiadamianie użytkownika przy pomocy maila, sms, dźwięku
  • Ochrona dostępu hasłem
  • Dostęp zdalny
  • Możliwość ustawienia harmonogramu włączenia i wyłączenia, przeprowadzania testów baterii i kontroli gniazd
image