• ZASILACZ COOLER MASTER V SFX 1300W MODULARNY 80+ PLATINUM ATX3.0

Symbol: Z33239
1718.11
1718.11
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512122839

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

REWOLUCJA W SFX

Wiodący zasilacz SFX, V SFX Platinum zapewnia nie tylko najmocniejszy zasilacz SFX, ale także jest w pełni kompatybilny z ATX3.0, zarówno w obudowach ITX, jak i ATX, wprowadzając rewolucję w zasilaczach SFX.

WYSOKIE ZAGĘSZCZENIE MOCY

Przyjmując technologię miniaturyzacji komponentów poprzez ulepszenie inżynierii materiałowej, procesu produkcyjnego i wiodącej technologii termicznej, V SFX Platinum osiągnął jedną z najwyższych gęstości mocy, o 30% większą niż zasilacz V SFX Gold 850 W, w małej obudowie.

ZMINIATUROWANE, ALE SOLIDNE

Wykonany z płaskiego drutu miedzianego na dławiku DC-DC, płaskiego stosu transformatora i aluminiowej struktury rozpraszającej na pełnym mostku LLC, może skutecznie osiągnąć miniaturyzację komponentów. Przyjmując zaawansowany proces produkcyjny, jednocześnie zachowuje zminiaturyzowaną, ale solidną konstrukcję.

ZWIĘKSZONE ROZPROSZENIE

Dzięki integracji transformatora i prostownika, struktury rozpraszania ciepła typu full-bridge LLC oraz amorficznych materiałów metalowych hamowanych przez EMI, V SFX Platinum zapewnia zaawansowaną wydajność i rozpraszanie ciepła.

image
image

PEŁNA I ELASTYCZNA KOMPATYBILNOŚĆ

Zaprojektowany, aby w pełni obsługiwać ATX3.0 i zapewniać kompatybilność wsteczną, obsługując zarówno karty graficzne z serii RTX 40, jak i 30, a wraz z dołączonym wspornikiem do obsługi obudów ITX i ATX, V SFX Platinum oferuje zasilacz o najbardziej kompletnej kompatybilności.

100% KONDENSATORY JAPOŃSKIE

Wdrożenie dużych i wysokiej jakości japońskich kondensatorów w celu zwiększenia wydajności i zmniejszenia szumów tętnienia.

W PEŁNI MODUŁOWE OKABLOWANIE

Modularny system okablowania zmniejsza bałagan, zwiększają przepływ powietrza i poprawiają ogólną wydajność i wydajność termiczną.