• ZASILACZ COOLER MASTER V750 GOLD 750W MODULARNY 80+ GOLD ATX3.0

Symbol: Z33237
956.11
956.11
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512119273

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

ZRÓB TO CYFROWO

Niezbędny cyfrowy zasilacz w erze cyfrowej, oprócz doskonałego projektu sprzętu i materiałów, koordynuje platformę MasterPlus+, aby umożliwić bardziej efektywne zarządzanie energią.

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ TERAZ

Ten zasilacz zawiera platformę półcyfrową. Pozwala to na podłączenie zasilacza bezpośrednio do płyty głównej za pomocą dołączonego kabla USB 3.0.

MOC JEST TWOJA

Dzięki platformie cyfrowej możesz monitorować wydajność w czasie rzeczywistym, śledząc szczegóły, takie jak prędkość wentylatora, temperatura i bieżące obciążenie. Możesz nawet uzyskać odczyty danych dotyczących wydajności zebranych w czasie. Wykorzystaj w pełni swój zasilacz, przejmując nad nim bezpośrednią kontrolę.

PEŁNA OBSŁUGA ATX3.0

Zgodny ze standardem ATX3.0 i złączem 12VHPWR, V Gold i może obsługiwać moc szczytową do 200% wyższą niż moc znamionowa.

image
image

GRAJ GŁOŚNO, CICHY CHŁODŹ

V Gold i wykorzystuje cichy wentylator 135 mm. Łożysko jest idealne ze względu na cichą pracę zarówno przy niskich, jak i wysokich prędkościach wentylatora.

ZBUDUJ SWÓJ SPOSÓB

Dzięki w pełni modułowej konfiguracji każdy system musi zawierać tylko kable wymagane dla jego poszczególnych komponentów. Ta niewykorzystana przestrzeń w obudowie pozwala na zmniejszenie bałaganu i lepszy przepływ powietrza, poprawiając w ten sposób ogólne chłodzenie systemu i zapewniając korzyści estetyczne.

ZBUDOWANY DO KOŃCA

Seria V Gold i oferuje najwyższej jakości zasilacze, które mogą i zapewnią profesjonalną wydajność. Niezależnie od tego, czy chodzi o okazjonalną lekką sesję po pracy, czy kilka kolejnych godzin ostrej rywalizacji, możesz zaufać temu zasilaczowi we wszystkich grach i innych normalnych potrzebach komputerowych. Cooler Master tak bardzo wierzy w bezpieczeństwo i niezawodność tego produktu, że jest on standardowo objęty 10-letnią gwarancją.