• ZASILACZ ŁADOWARKA NATEC GRAYLING USB-C 45W DO LAPTOPÓW, TABLETÓW, TELEFONÓW

Symbol: Z33109
93.60
93.60
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969439007

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Poznaj zalety Power Delivery z Natec Grayling

Doceń zalety szybkiego ładowania z Natec Grayling – niewielkim zasilaczem USB-C o maksymalnej mocy 45W, który pozwoli Ci uzupełnić energię laptopa w pełni bezpieczny sposób. Wszystko dzięki automatycznemu dostosowaniu parametrów ładowania do urządzenia, wielopoziomowych zabezpieczeniach oraz wytrzymałej konstrukcji, którą z powodzeniem zabierzesz w podróż.

image
Cechy główne
image
Ładowanie szybkie, jak nigdy dotąd

Poznaj Natec Grayling – zasilacz obsługujący standard Power Delivery, którego napięcie wejściowe wynosi od 110 do 240V, z kolei wyjściowe – 5V do 20V. Kompatybilność? Nie musisz się o nią martwić. Z Natec Grayling bez trudu uzupełnisz energię nie tylko laptopa, ale też każdego innego sprzętu z gniazdem USB-C. Co więcej, urządzenia wspierające standard Power Delivery naładujesz kilkukrotnie szybciej niż dotychczas. Zaoszczędź czas z Natec Grayling

image
W pełni inteligentnie

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo Twoich urządzeń. Możesz mieć pewność, że z Natec Grayling proces ładowania nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Zadba o to w pełni automatyczny dobór parametrów ładowania do podłączonego urządzenia tak, aby uzupełnić energię szybko, ale i bezpiecznie. Rozwiązanie to gwarantuje również pełną uniwersalność i możliwość podłączenia do ładowania praktycznie każdego sprzętu z gniazdem USB-C.

Cechy dodatkowe
image
Wspomnieliśmy już o bezpieczeństwie?

Automatyczny dobór parametrów ładowania, to jedno. Nie zapomnieliśmy jednak o dodatkowych, wielopoziomowych systemach zabezpieczeń. Natec Grayling zapewni więc ochronę przed przeciążeniem (OL), zbyt wysokim napięciem i prądem (OV i OC), zwarciem (SC) a nawet przegrzaniem (OT).

image
Elegancki i kompaktowy

Natec Grayling to także minimalizm. Czarne klasyczne wykończenie, niewielki rozmiar (91 x 51 x 24 mm) oraz niska waga (235 gramów) sprawiają, że bez trudu zabierzesz go ze sobą niemal wszędzie. Ładuj swoje urządzenia w pociągu, a nawet w trakcie ważnego spotkania w sali konferencyjnej. Cały proces ułatwi całkowita długość przewodów wynosząca aż 270 cm. Wygodne i szybkie – właśnie takie może być ładowanie z Natec Grayling.

image