• ZAŚLEPKA KAMERY NATEC CRAYFISH 3-PACK

Symbol: Z33986
10.48
10.48
opak.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969444872

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner
Banner
image

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona prywatności jest niezwykle ważnym elementem w czasach błyskawicznie postępującej technologii. Natec Crayfish to wysokiej jakości zaślepka, która umożliwia zasłonięcie kamery w urządzeniach elektronicznych, co  zapewnia użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Zakryj swoją kamerę i zminimalizuj skutki ewentualnego ataku hakerskiego. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

image

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Natec Crayfish to uniwersalna osłona, która jest kompatybilna z większością urządzeń, niezależnie od ich rozmiarów. Dzięki temu bez przeszkód dopasujesz zabezpieczenie do swojego sprzętu i zamontujesz je na kamerze internetowej w laptopie, tablecie czy smartfonie. Grubość zaślepki wynosi zaledwie 0,8 mm, co sprawia, że nie wpływa ona na funkcjonowanie urządzeń, na których się znajduje.

 

image

ŁATWA APLIKACJA

Montaż zaślepki jest niezwykle prosty, szybki i nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi. Wystarczy, że oczyścisz powierzchnię, na której chcesz umieścić osłonę, odkleisz niebieską taśmę i przykleisz zaślepkę w odpowiednim miejscu. Taśma przylepna 3M zapewnia trwałe i idealne przyleganie do powierzchni, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, że osłona odklei się od kamery w nieoczekiwanym momencie.

 

ZAŚLEPKA PRZESUWNA

Pożegnaj się ze ściąganiem zaślepki za każdym razem, gdy potrzebujesz skorzystać z kamery. Dzięki przesuwnej osłonie, w dowolnym momencie odkryjesz obiektyw i przeprowadzisz wideo rozmowę. Postaw na przemyślane rozwiązania!

 

image
image

ESTETYCZNY WYGLĄD

Natec Crayfish to połączenie skutecznego działania z eleganckim designem. Czarna zaślepka o matowej powierzchni to nierzucający się w oczy dodatek, który dyskretnie dopasuje się do sprzętu. Dodaj swojemu urządzeniu odrobiny szyku i zadbaj przy tym o swoje bezpieczeństwo.

 

image